9 січня 2019

«Місія Українського Дому - розкриття світу інноваційних українських галузей - збігається з нашим баченням інвестиційних перспектив країни», - зазначає Роман Нікітов, співголова підрозділу венчурних інвестицій групи ICU

ICU ВЫСТУПАЕТ СПОНСОРОМ УКРАИНСКОГО ДОМА В ДАВОСЕICU ВИСТУПАЄ СПОНСОРОМ УКРАЇНСЬКОГО ДОМУ В ДАВОСІ

Група ICU, один з найактивніших венчурних інвесторів в українському технологічному секторі, підтримує Український Дім у Давосі, тематика якого «Україна: Креативність. Інновації. Можливості».

 

«Місія Українського Дому - розкриття світу інноваційних українських галузей - збігається з нашим баченням інвестиційних перспектив країни», - зазначає Роман Нікітов, співголова підрозділу венчурних інвестицій групи ICU.

 

В Українському Домі в Давосі ICU виступає організатором і спонсором панельної дискусії, присвяченої штучному інтелекту та розробкам, які змінять звичний спосіб життя та роботи сучасного суспільства.

 

Український Дім буде працювати в за адресою Promenade 62, з 21 по 25 січня 2019 року, і стане центром діалогу міжнародних інвесторів, підприємців і лідерів думок про один з найбільш перспективних ринків Європи.

 

З програмою Українського Дому в Давосі можна ознайомитися на сайті www.ukrainehousedavos.com.

 

Організатори - Українська асоціація венчурного і приватного капіталу, Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), Фонд Віктора Пінчука та компанія Horizon Capital.

 

Довідка.

 

Група ICU - незалежна фінансова група, що надає послуги з управління активами та приватним акціонерним капіталом. Група спеціалізується на ринках Центральної та Східної Європи.

 

Заснована в 2006 році фахівцями з ING, група ICU є лідером з управління активами в Україні. Під її управлінням перебувають активи розміром понад 500 млн доларів.

 

Власником компанії є її топ-менеджмент. Керуючі партнери ICU - Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

Iншi новини