15 жовтня 2019

Переможцем стартап-батлу стала компанія EcoTyre

В ОДЕСІ НА ФІНАНСОВОМУ ФОРУМІ ICU ВІДБУВСЯ БАТЛ УКРАЇНСЬКИХ СТАРТАПІВ

11 жовтня на Odesa Demo Day 11 українських стартапів змагалися за приз в $10 000 від ICU Ventures. Захід пройшов в межах Українського Фінансового Форуму 2019 року, який група ICU щороку проводить в Одесі.

 

Стартапи презентували свої продукти перед журі з відомих інвесторів та експертів венчурного ринку України та світу.

 

«Зараз український венчурний ринок – це лише 1% від світового. Це крапля в морі. Для нас важливо, щоб в Україні з’являлося більше успішних компаній. Поки державна підтримка стартапів залишається на низькому рівні, ми допомагаємо українському tech-ком’юніті налагоджувати контакти, шукати інвестиції та розвиватися самостійно. І тут є кому розвиватися. За різними оцінками, Україна входить у світовий топ-5 за кількістю програмістів і є одним з лідерів в ІТ-розробці за співвідношенням "ціна-якість". Таланти є, потрібно створити стартап-екосистему, де вони зможуть розвиватися. Над цим ми і працюємо», – відзначив засновник ICU Макар Пасенюк.

 

За словами голови венчурного напрямку ICU Романа Нікітова, стартапам потрібна не лише фінансова підтримка, але й менторство, а іноді й просто порада.

 

«З минулого року ми інвестували вже у 7 стартапів, більшість з яких має українське походження. До кінця року ми плануємо зробити ще 2-3 такі інвестиції – в середньому близько $500 тис. на компанію. Але ми не просто виписуємо чеки. Ми консультуємо стартапи, допомагаємо їм з контактами інших інвесторів, підбором команди, створюємо для них майданчики для презентації перед інвесторами як в Україні, так і в Долині. Odesa Demo Day – якраз приклад такого майданчику», – підкреслив Роман Нікітов.

 

На Odesa Demo Day змагалися українські cтартапи різноманітних спрямувань:

 

 • DJOOKY – платформа для інвестицій в музику на основі блокчейну.
 • Comin Systems – розробник технології, що допомагає збільшити онлайн-продажі через імпульсивні покупки, перетворюючи читачів контенту в покупців.
 • Myhelix – біотехнологічний стартап, який розробляє персональні рекомендації щодо харчування та способу життя для клієнтів через аналіз ДНК.
 • ESM.one – сервіс, який дозволяє слідкувати за результатами e-sports змагань та аналітикою різноманітних стрімінгових платформ.
 • Hideez – компанія, яка розробила цифровий брелок, що служить безпечним сховищем для паролів і ключем для різних електронних носіїв.
 • StudyDive – «Booking.com для освіти», платформа для пошуку освітніх подій.
 • Eurosender – сучасна цифрова платформа, яка завдяки автоматизації дає компаніям можливість створити власний ефективний цифровий відділ логістики.
 • UPSWOT – стартап, який забезпечує автоматичну структуризацію та аналіз даних клієнтів малого та середнього бізнесу з їх бухгалтерій, eCommerce майданчиків, електронних гаманців та CRM-систем.
 • AGROXY – блокчейн екосистема, що забезпечує регіональну, інформаційну та торгову платформу, яка полегшує внутрішню і міжнародну купівлю та продаж сільськогосподарських товарів.
 • Cardiomo – розробник портативного пристрою, який відстежує основні параметри організму людини і передає проаналізовані дані на смартфон, а також інформує користувача, його рідних або лікаря про можливі відхилення у роботі організму.
 • EcoTyre GbR – стартап, який створив метод переробки шин, заснований на використанні електромагнітного поля.

 

Переможцем стартап-батлу стала компанія EcoTyre.

 

Окрім змагання стартапів, в межах Odesa Demo Day своєю експертизою з учасниками ділився Даніель Хюльм (Daniel Hulme) – CEO AI-компанії Satalia, відомий експерт із застосування штучного інтелекту у бізнесі.

 

 

Довідка

#UkrFinForum19

 

Український Фінансовий Форум (Ukrainian Financial Forum) – одна з головних фінансових подій України. Форум був ініційований групою ICU у 2014 році та проводиться нею щорічно для пожвавлення економічної дискусії в Україні та залучення провідних світових фахівців до обговорення необхідних країні економічних змін. У 2019 році Форум складається з чотирьох тематичних частин, детальніше з якими можна ознайомитися на сайті.

 

 

ICU Ventures

 

ICU Ventures - це венчурний напрямок бізнесу фінансової групи ICU, створений у 2018 році. Стратегія ICU Ventures полягає в інвестуванні на пізньому посівному етапі і раунді “А” в технологічні стартапи, переважно — українського походження. Окрім інвестицій, ICU допомагає стартапам із стратегічним консалтингом та забезпеченням наступних раундів фінансування.

Iншi новини