19 липня 2019

ЗАЯВА ICU

UPD.


Після понад 13 годин завершився обшук в офісі ICU, здійснений НАБУ в межах кримінального провадження стосовно посадових осіб НКРЕКП в зв'язку з можливим порушенням закону з їхнього боку. У зазначеному кримінальному провадженні ні ICU вцілому, ні посадові особи групи не проходять як фігуранти.


ICU з жалем констатує, що обшук пройшов з грубими порушеннями законодавства України.  Дії НАБУ, здійснені за лічені дні до парламентських виборів, на нашу думку, в черговий раз свідчать про їх політично вмотивований характер. У зв'язку із зафіксованими порушеннями ICU в суді вимагатиме визнати незаконними дії детективів НАБУ.


Група ICU працює в штатному режимі й продовжує виконувати зобов'язання перед клієнтами в повному обсязі.

 

***

 

ICU заявляє про активізацію політичного тиску на групу.  Незважаючи на те, що раніше ICU повністю задовольнила всі запити НАБУ щодо надання інформації в рамках кримінального провадження стосовно посадових осіб НКРЕКП за фактом можливого порушення, №52017000000000209 від 24.03.2017, наразі в офісі ICU проходить обшук.

 
Як законослухняна компанія, ICU повністю сприяла правоохоронцям, учергове надавши всі затребувані документи.  Претензій з боку правоохоронних органів щодо цих угод в компанію не надходило.

 

Група працює у штатному режимі, а поточний обшук розцінює не інакше як спробу чинити на неї тиск, яка має явний політичний контекст.  Причиною цього тиску ICU бачить невдоволення нинішньою владою і її оточення реформами, проведеними своїми попередниками, деякі з яких раніше працювали в ICU.


У даному випадку ICU терпить супутній збиток, будучи суб'єктом економічної діяльності та не маючи ніякого стосунку до політичних процесів у країні.


Подібні дії правоохоронних органів не сприяють поліпшенню інвестиційного клімату в країні і довірі до їх діяльності.

Iншi новини