8 липня 2019

ГРУПА ICU ВІДКРИЛА В КИЄВІ ПЕРШИЙ ОФІС ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ-ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Група ICU відкрила в Києві офіс з обслуговування клієнтів-фізичних осіб. Офіс розташовано у бізнес-центрі "Леонардо" (вул. Богдана Хмельницького, 19/21).

 

Костянтин Стеценко, керуючий партнер ICU, розповів, що основним фокусом офісу буде обслуговування індивідуальних клієнтів, які хочуть інвестувати в облігації внутрішньої державної позики (ОВДП).

 

«Раніше інструментом ОВДП користувалися переважно банки та інші юридичні особи, тоді як фізичні особи обирали давно знайомі їм депозити. Проте зараз ОВДП стають популярнішими й серед індивідуальних інвесторів: їх цікавить вища прибутковість ОВДП та 100% державна гарантія виплат, можливість кожного дня продати ОВДП і отримати кошти. Допомогти їм зробити перші кроки в інвестуванні й має на меті наш клієнтський офіс», - відзначив Костянтин Стеценко.


Нагадаємо, що наразі середньоринкові ставки прибутковості ОВДП в гривні (17-18%) та в доларах (5-7%) є вищими за ставки банківських депозитів (15% в гривні та 2-3% в доларах). Окрім того, з доходу від держоблігацій інвестори не сплачують податок на доходи фізичних осіб (ПДФО).

 

В ICU можна придбати ОВДП строком обігу від 1 місяця до 6 років. Мінімальний поріг для першої інвестиції становить 100 000 грн або еквівалент цієї суми у валюті. Подальші угоди можуть бути на будь-які суми.

 

ICU вже протягом 10 років є лідером ринку ОВДП в Україні й тому має змогу пропонувати клієнтам-фізичним особам найкращі умови обслуговування: одну з найнижчих на ринку комісій за проведення операцій з ОВДП – всього 200 грн. Комісія при виплаті валюти на рахунок клієнта – фіксована та становить 25 доларів. Відкриття рахунку в цінних паперах, обслуговування та зберігання ОВДП для клієнтів ICU є безкоштовним. Для порівняння, в деяких банках комісії за операції з ОВДП можуть перевищувати декілька тисяч гривень. 


«Відтепер, окрім високої прибутковості та низької комісії, фізичні особи зможуть отримати сервіс найвищого рівня з купівлі-продажу ОВДП просто в центрі Києва», - підкреслив Костянтин Стеценко. – Ми не плануємо зупинятися в напрямку якості обслуговування та запропонуємо нашим клієнтам нові цікаві рішення найближчим часом».


Окрім інвестицій в ОВДП, в клієнтському офісі ICU можна отримати консультації щодо заощаджень через недержавні пенсійні фонди, а також про вкладення коштів в інвестиційні фонди під управлінням ICU.


Офіс розміщений на першому поверсі бізнес-центру класу А "Леонардо" та працює з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00 без перерв. 

 

Контактний телефон для клієнтів: +38 (044) 377-70-30, електронна пошта: sales@icu.ua

               

Довідка.

 

Група ICU - незалежна фінансова група, що надає послуги з управління активами та приватним акціонерним капіталом. Група спеціалізується на ринках Центральної та Східної Європи.

 

Заснована в 2006 році фахівцями з ING, група ICU є лідером з управління активами в Україні. Під її управлінням перебувають активи розміром понад 500 млн доларів.

 

Керуючі партнери ICU - Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

Iншi новини