22 квітня 2019

ПОЗИЦІЯ ICU ЩОДО УГОД АГРАРНОГО ФОНДУ

ICU заявляє про відсутність порушень у діях групи та керуючого партнера Костянтина Стеценко при здійсненні угод з купівлі-продажу ОВДП у 2014 році, які згадуються у матеріалах Генеральної прокуратури України. Йдеться про операції купівлі-продажу ОВДП, в яких ICU виступала брокером з боку Аграрного фонду.

 

Правомірність дій ICU та її менеджменту в цих угодах підтверджена рішеннями судів усіх трьох інстанцій у справі № 910/8552/14 за позовом ПАТ "Аграрний фонд" до ПАТ "Брокбізнесбанк", ТОВ "Інвестиційний Капітал Україна", Міністерства аграрної політики та продовольства та Національного банку України. Стороною в даних судових справах також виступала Генеральна прокуратура України, представник якої був присутній на всіх судових засіданнях.


Згідно з судовими рішеннями, ICU виконала свої зобов'язання належним чином. Угоди визнані судами законними і такими, що відповідають чинному законодавству.

 

Зазначені рішення судових інстанцій публічно доступні: рішення Господарського суду м. Києва від 7.08.2014, постанова Київського апеляційного господарського суду від 22.10.2014, постанова Вищого господарського суду України від 25.12.2014.


Група ICU своєчасно і в повному обсязі надала правоохоронним органам інформацію, яка була затребувана за цією справою.

Iншi новини