12 квітня 2019

Оляна Гордієнко, директор з корпоративного управління групи ICU

ОЛЯНУ ГОРДІЄНКО ПРИЗНАЧЕНО ДИРЕКТОРОМ З КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ГРУПИ ICU

Група ICU оголошує про призначення Оляни Гордієнко директором з корпоративного управління.

 

“На цій позиції Оляна буде відповідати за впровадження в корпоративне управління групи кращих практик, які відповідають світовим стандартам. Ми раді, що до нас приєднався такий висококласний професіонал з успішним 20-річним досвідом реалізації проектів у провідних міжнародних компаніях”, - прокоментував Макар Пасенюк, керуючий партнер ICU.

 

Протягом останніх двох років, до переходу в ICU, пані Гордієнко займала посаду директора з управління в Європейському банку реконструкції та розвитку, де вона була відповідальною за діалог з органами влади з питань покращення бізнес-середовища і підвищення інвестиційної привабливості деяких країн регіону (Україна, Молдова, Білорусь), зокрема, стосовно реформування державних підприємств і приватизації. Оляна брала активну участь у розробці й прийнятті нового Закону України про приватизацію і відповідної нормативної бази, змін у законодавство з управління об’єктами державної власності та в удосконаленні культури корпоративного управління в Україні загалом.

 

У вересні 2016 року Оляна Гордієнко була призначена членом Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку. На цій посаді вона відповідала за питання корпоративного управління і корпоративних фінансів емітентів, реєстрації випусків цінних паперів і державного контролю цих сфер. Результатом діяльності її команди стало прийняття Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах” (введення механізмів “squeeze out” і “sell out”), а також про допуск іноземних емітентів на український ринок капіталу.

 

Протягом 15 років до цього пані Гордієнко займалася приватною юридичною практикою у міжнародній компанії Baker McKenzie, де спеціалізувалася на корпоративному праві і M&A. У якості партнера фірми Оляна консультувала українських і міжнародних клієнтів з питань угод M&A, зокрема, з транскордонних угод, що регулюються англійським правом, а також операцій з приватним капіталом. В останні роки роботи в Baker McKenzie Оляна сконцентрувалася на юридичній підтримці проведення реформ, у тому числі, реформи управління державними підприємствами і реформи законодавства про приватизацію. Оляна також вела юридичну підтримку проектів з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, з Фондом держмайна та з низкою міжнародних фінансових організацій.

 

Згідно з рейтингом «Юридичної газети» Ukrainian Women in Law за 2018 і 2019 рр., Оляну Гордієнко визнано одним з найкращих юристів України серед політиків, державних службовців і громадських діячів.

 

Довідка.

 

Група ICU - незалежна фінансова група, що надає послуги з управління активами та приватним акціонерним капіталом. Група спеціалізується на ринках Центральної та Східної Європи.

 

Заснована в 2006 році фахівцями з ING, група ICU є лідером з управління активами в Україні. Під її управлінням перебувають активи розміром понад 500 млн доларів.

 

Керуючі партнери ICU - Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

Iншi новини