7 серпня 2019

КОМЕНТАР КОСТЯНТИНА СТЕЦЕНКА, КЕРУЮЧОГО ПАРТНЕРА ICU, ЩОДО ЗАЯВИ ГЕНПРОКУРОРА

У відповідь на недавнє повідомлення ГПУ хочу в черговий раз підкреслити: мої дії та роль ICU в угодах з «Аграрним фондом» абсолютно правомірні. Це підтверджено рішеннями судів усіх трьох інстанцій в 2014 році. У цих угодах ICU була брокером з боку «Аграрного фонду» в угодах купівлі-продажу ОВДП між Фондом і Брокбізнесбанком.

 

Генеральна прокуратура була учасником згаданих судових розглядів і чудово обізнана щодо рішень всіх судів, які визнали, що наші дії відповідали закону. Тепер, через п'ять років, Генеральний прокурор чомусь вирішив витягнути цю справу з-під сукна, при цьому оперуючи очевидно неправдивою інформацією.

 

Досить відзначити, що я ніколи не був заступником Валерії Гонтаревої, а Олексій Філатов ніколи не був юристом в цих угодах. Радує тільки те, що сума так званих «збитків» від цих угод знизилася з 4 млрд грн, озвучених Генпрокурором в травні, до 2 млрд грн в його заявах вчора, і потім вчора ж він її знизив до 150 млн грн. З такими темпами і до нуля недалеко.

 

На жаль, все, що відбувається, виглядає як банальна спроба чинити тиск на мене і групу ICU. З урахуванням численних порушень з боку ГПУ, я маю намір реагувати на ці дії в установленому законом порядку.

Iншi новини