Недержавний пенсійний фонд69
Недержавний пенсійний фонд
Існуюча державна пенсія не забезпечує належний життєвий рівень людям пенсійного віку. Участь у недержавному пенсійному фонді - можливість сформувати додаткові пенсійні заощадження за рахунок добровільних внесків. Для того щоб стати учасником фонду необхідно укласти пенсійний контракт.

повідомлення
відправлено

Стати учасником фонду

Надіслати запит

Недержавний пенсійний фонд «Династія» - найкращій засіб збереження та примноження Ваших пенсійних заощаджень

Фонд має статус неприбуткової організації та здійснює свою діяльність пов’язану з накопиченням пенсійних заощаджень, інвестуванням і наступним розподілом на користь учасників фонду на підставі Закону «Про недержавне пенсійне забезпечення».

Фонд зареєстровано 1 червня 2006 року. Засновником фонду є група ICU, яка управляє фондом з 2013 року і є найбільшою компанією з управління активами в Україні.

НПФ «Династія» демонструє найкращі результати з дохідності , швидкості зростання активів та кількості клієнтів.  Свої заощадження фонду довірили більше 39000 фізичних осіб. Фонд надає зручні можливості доступу до індивідуального пенсійного рахунку через кабінет учасника та смс повідомлення. З результатами діяльності можна ознайомитися тут.

Обслуговування фонду здійснюють професійні та незалежні одна від одної компанії.

Компанія з управління активами: КУА "Інвестиційний Капітал Україна" (група ICU) надає послуги з управління інвестиціями приватним та інституційним інвесторам. Створена в 2006 році та має ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на управління активами інститутів спільного інвестування №778 від 19.07.2016р., строк дії ліцензії з 03.09.2016 – необмежений. За роки своєї діяльності Компанія стала визнаним лідером на ринку управління активами України. Інвестиційні фонди під управлінням Компанії - постійні лідери рейтингів Investfunds, а сама КУА є найбільшою в Україні за обсягом активів публічних фондів в управлінні (понад 1 млрд грн).

Адміністратор: ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку", ліцензія Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг АБ № 115988  від 14.08.2008 р., заснована в 2004 році компанією "Квазар-Мікро" однією з найбільших ІТ-компаній, провідного розробника рішень та послуг в галузі інформаційних, комунікаційних та управлінських технологій.

Банк-зберігач: АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ» має ліцензію на здійснення депозитарної діяльності депозитарної установи, серія АЕ N263333, видану Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку 17 вересня 2013 року, термін дії якої з 12 жовтня 2013 року необмежений. Також має ліцензію на зберігання активів пенсійних фондів, серія АЕ N263335, видану Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку 12 жовтня 2013 року, термін дії якої з 12 жовтня 2013 року необмежений. АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ» - міжнародний банк, що є дочірнім банком найбільшої фінансової групи Греції та працює у Європі. Банк уповноважений Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги, а також є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Піреус Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ (FLIFI), Американської торговельної палати в Україні (АСС), Європейської бізнес асоціації (EBA).

Загальні відомості про фонд

Тип і вид фонду

Відкритий недержавний пенсійний фонд

Дата початку управління ICU

01 січня 2013 г.

Реєстрація

Україна

Валюта

UAH

КУА

ТОВ «КУА «Інвестиційний Капітал Україна»

ТОВ «КУА-АПФ «АПІНВЕСТ»

Зберігач активів

АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ»

Вкладники

Фізичні та юридичні особи

Управління активами

1-1.5% від середньорічного значення ВЧА

Адміністратор

0.75% від середньорічного значення ВЧА

Банк-зберігач

0.2% від середньорічного значення ВЧА

Хочу інвестувати

Участь у НПФ забезпечує працедавцю такі переваги.

Оподаткування юридичних осіб.

Процедура укладення пенсійного контракту для вкладника юридичної особи-резидента.

Участь у НПФ забезпечить Вам та Вашим рідним такі переваги

Оподаткування для фізичних осіб​

Процедура укладення пенсійного контракту

 

Будь-які питання, що можуть у Вас виникнути, Ви можете обговорити з нами за телефонами:

+380 (44) 377-70-40, (доб. 771)

+380 (44) 299-11-40, (доб. 771)

Марина Петренко

+380 (44) 537-66-57

Адміністратор (ТОВ "АЦПО")