22 січня 2019

«Ми продовжуємо вкладати кошти в українські технологічні стартапи і вважаємо, що дискусія в Давосі - чудова нагода для стимулювання уваги міжнародних гравців на цьому перспективному для України секторі», - коментує Роман Нікітов, співкерівник підрозділу венчурних інвестицій групи ICU.

ICU ПРОВОДИТЬ ПАНЕЛЬНУ ДИСКУСІЮ ПРО ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ В УКРАЇНСЬКОМУ ДОМІ В ДАВОСІ

Сьогодні в швейцарському Давосі ICU проведе панельну дискусію на тему штучного інтелекту, про його вплив на майбутнє суспільства і світової економіки, а також про багатообіцяючі розробки українських ІТ-компаній. Дискусія пройде в рамках роботи Українського Дому в Давосі, 22 січня, з 13:00 до 14:00 (CET), та буде транслюватися онлайн на сайті www.ukrainehousedavos.com.

 

Учасники дискусії:

• Олександра Джонсон, засновник і керуючий директор Global Technology Capital, одного з найбільш активних інвесторів Кремнієвої долини в технологічні розробки країн Східної Європи;

• Джо Лендон, віце-президент Lockheed Martin, де він відповідає за розробки в галузі освоєння космосу з застосуванням штучного інтелекту;

• Імтіаз Адам, засновник і генеральний директор Deep Learn Strategies - стартапа в галузі машинного навчання, чий Twitter-екаунт @DeepLearn007 входить до десятки найвпливовіших у світі джерел інформації в соціальних медіа про штучний інтелект.

Модератор - Джайлз Фарлі, співкерівник підрозділу венчурних інвестицій групи ICU.

 

Судячи з динаміки росту світового обсягу інвестицій у штучний інтелект, дана галузь і надалі буде перебувати під пильною увагою інвесторів. У 2017 році показник інвестицій у секторі склав 15 млрд доларів США, у той час як ще в 2013 році вони становили всього 1.8 млрд доларів США.

 

«Ми продовжуємо вкладати кошти в українські технологічні стартапи і вважаємо, що дискусія в Давосі - чудова нагода для стимулювання уваги міжнародних гравців на цьому перспективному для України секторі. Інвестори все більше дізнаються про потенціал країни, пов'язаний з новими технологіями, і готові заходити на наш ринок», - коментує Роман Нікітов, співкерівник підрозділу венчурних інвестицій групи ICU.

 

Український Дім буде працювати в Давосі з 21 по 25 січня 2019 року і стане центром діалогу міжнародних інвесторів, підприємців і лідерів думок про один з найбільш перспективних ринків Європи. Український Дім розташований за адресою Promenade 62, Давос, Швейцарія.

 

Довідка.

 

Група ICU - незалежна фінансова група, що надає послуги з управління активами та приватним акціонерним капіталом. Група спеціалізується на ринках Центральної та Східної Європи.

 

Заснована в 2006 році фахівцями з ING, група ICU є лідером з управління активами в Україні. Під її управлінням перебувають активи розміром понад 500 млн доларів.

 

Власником компанії є її топ-менеджмент. Керуючі партнери ICU - Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

Iншi новини