8 березня 2018

ICU ЗАКЛИКАЄ ЗМІ НЕ ТИРАЖУВАТИ НЕДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ

Група ICU заявляє про те, що у неї немає і ніколи не було жодних стосунків з Елліоттом Бройді і його компанією. З жалем констатуємо, що Al Jazeera опублікувала матеріал, який базується на сфальсифікованих документах, про що ICU попереджала телеканал у відповіді на його запит. Ми можемо лише здогадуватися, якими були  мотиви журналістів, що опублікували неправдиву інформацію. І припускаємо, що вона може стати складовою частиною нової замовної кампанії проти ICU в деяких українських ЗМІ. Ці ж сфальсифіковані документи раніше тиражували представники згадуваного в матеріалі Al Jazeera «Інституту Права і Суспільства» Юрія Кармазіна.

 

В рамках досудового врегулювання спорів 20 лютого 2018 року ICU запросила у Інституту копію так званого «правового висновку», складеного «експертами» Інституту на основі підроблених документів. На сьогоднішній день відповідь від Інституту ми не отримали, в зв'язку з чим ICU готує позовну заяву до суду з вимогою спростування недостовірної інформації.

 

Закликаємо ЗМІ не тиражувати недостовірну інформацію і наводимо ключові тези з відповіді ICU на запит Al Jazeera:

 

«Дані документи (наведені в матеріалі Al Jazeera, в яких згадується ICU) є фальшивими. Твердження, що містяться в них, є неправдивими.

 

Ми вважаємо, що дані сфальсифіковані матеріали є частиною шахрайської кампанії проти нас, і ми маємо намір повідомити про це правоохоронні органи.

 

У групи ICU немає і ніколи не було жодних стосунків, в тому числі, договірних, з Елліоттом Бройді або його компанією. Керівництво ICU ніколи не зустрічалося з Бройді і ніколи не працювало з ним або його компанією. У ICU немає контракту з Бройді, датованого 2014 або будь-яким іншим роком, і ICU ніколи не платила йому. Бройді ніколи не лобіював ICU і не працював від імені ICU.

 

Не існувало та не існує меморандуму про взаєморозуміння між ICU, Бройді та Al Bashayer (компанія з Абу Дабі, назву якої було зазначено в запиті Al Jazeera, але приховано в статті, на відміну від назви ICU) або будь-якої домовленості між цими структурами. Також не існує фонду прямих інвестицій, афілійованого з ICU, який пов'язаний зі згаданими особами».

Iншi новини