20 червня 2018

ДЕВ'ЯТИЙ РІК ПОСПІЛЬ ICU ПІДТВЕРДЖУЄ СТАТУС ЛІДЕРА РИНКУ ОВДП - CBONDS

Група ICU в черговий раз зайняла першу позицію в ренкінгу торговців ОВДП на біржовому та позабіржовому ринках країни за підсумками 2017 року. Група лідирує в Україні і за обсягом, і за кількістю угод з ОВДП. Відповідна статистика опублікована інформаційним агентством Cbonds на основі даних Асоціації «Українські фондові торговці» (АУФТ), котра володіє звітністю операторів ринку - членів асоціації.

 

У порівнянні з результатами минулого року, ICU збільшила свою частку ринку за кількістю угод з 34.7% до 37.56%, а за обсягом угод група збільшила показник на 11%, досягнувши 35.85% від загальної частки ринку.

 

«Лідерам ренкінгу торговців ОВДП дійсно є чим пишатися, тому що цілком очевидно, що саме цей сегмент залишається базовим для національного ринку капіталу ... На тлі інших сегментів ринку капіталу, держпапери залишаються найбільш значущим і ринкоутворюючим інструментом, привабливим для інвесторів і фінансових посередників. Як наслідок, лідерство на ринку ОВДП обумовлює і лідерство на національному фондовому ринку в цілому», - прокоментував підсумки ренкінгу голова Ради СРО АУФТ Олексій Петрашко.

 

«І в нашій щоденній діяльності, і за результатами торгів за рік ми бачимо, що все більше фіз.осіб і компаній в Україні віддають перевагу ОВДП. Одні замінюють облігаціями депозити, інші - просто диверсифікують свої вкладення. Причина проста – прибутковість облігацій на рівні депозитів, а в деяких випадках - і вище цього рівня, при тому, що надійність облігацій гарантована державою, оскільки емітентом ОВДП виступає Міністерство фінансів України. А саме надійності вкладень українці стали приділяти першорядну увагу після виведення з ринку маси неплатоспроможних і «кишенькових» банків», - зазначив керуючий партнер ICU Костянтин Стеценко.

 

З більш детальною інформацією щодо ренкінгу можна ознайомитися на сайті Cbonds за посиланням.

 

Довідка.

Група ICU - незалежна фінансова група, що надає послуги з управління активами і приватним акціонерним капіталом. Група спеціалізується на ринках Центральної і Східної Європи.

 

Заснована у 2006 році фахівцями з ING, група ICU є лідером з управління активами в Україні. Під її управлінням перебувають активи в розмірі понад 500 млн доларів.

 

Власником компанії є її топ-менеджмент. Керуючі партнери ICU – Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

Iншi новини