17 вересня 2018

#UkrFinForum2018

ГРУПА ICU ПРОВЕДЕ УКРАЇНСЬКИЙ ФІНАНСОВИЙ ФОРУМ 2018 У ОДЕСІ

20-21 вересня в Одесі відбудеться п'ятий щорічний Український фінансовий форум (#UkrFinForum2018), який організовує фінансова група ICU.

 

«Програма форуму суттєво відрізняється від наших попередніх конференцій, акцентуючи увагу на світовому фінансово-економічному контексті, інноваційному інвестуванні та новітніх тенденціях в управлінні капіталом. У публічній дискусії зустрінуться лідери з різних сфер українського і міжнародного бізнесу, а також регулятори, що визначають правила роботи ринків в нашій країні і за кордоном», — розповів Костянтин Стеценко, керуючий партнер групи ICU.

 

Зокрема, експерти провідних світових фінансових ринків, в тому числі, Китаю, США і Великобританії, в ході форуму окреслять напрямки розвитку глобальних економік на найближчі роки. А представники українського уряду і великого бізнесу розкажуть про наслідки для України світових фінансових процесів і поділяться планами реформ.

 

«Україна не є замкнутою економічною системою. Глобусу під назвою «Україна» немає. Тому ми повинні вписувати наші економічні плани та ініціативи в тенденції глобальної економіки, постійно продовжувати реформи, покликані забезпечити конкурентоспроможність країни в мінливих ринкових умовах», — зазначив Макар Пасенюк, керуючий партнер групи ICU.

 

Ключовими спікерами #UkrFinForum18 стануть чотири економіста зі світовими іменами: Нараяна Кочерлакота, професор економіки Університету Рочестера (США), екс-президент і генеральний директор Федерального резервного банку Міннеаполіса; доктор Кейу Джін, професор Лондонської школи економіки, член консультативного комітету Комісії з регулювання банківської діяльності Китаю; доктор Джером Бут, засновник Ashmore Group — однієї з найбільших європейських інвестиційних компаній, що спеціалізується на ринках, що розвиваються; а також Едвард Лукас, експерт з міжнародних відносин, який більше 20 років працював редактором британського журналу The Economist, автор бестселера «Нова холодна війна».

 

В рамках дводенної програми відбудеться 15 панельних дискусій:

 

• Глобальна фінансова система і світова економіка: чого чекати Україні від двох наддержав;

• Чи стане політика перешкодою для руху вперед? Реформи в рік виборів (політичний та інвестиційний аспект);

• Зміна підходів в енергетичному секторі України;

• Революція альтернативної енергетики;

• Держава як ефективний власник;

• Ставка на майбутнє: організована торгівля на товарних ринках України;

• Що може змінитися за рік: погляд у майбутнє української економіки;

• Пенсійна реформа в Україні з точки зору європейських практик;

• Втрачені можливості на ринках, що розвиваються;

• Продавати чи не продавати: як зрушити з мертвої точки приватизацію в Україні;

• Блокчейн: можливості та загрози технології;

• Інфраструктура ринку капіталів і фінансові інструменти в Україні: на шляху до європейських стандартів;

• Широкі можливості венчурних інвестицій;

• Ринок суверенних і корпоративних облігацій: аналіз досягнень і перспективи сектора;

• Українські стартапи: історії успіху з перших вуст.

 

Форум організований у партнерстві з Київською Школою Економіки - навчальним закладом світового рівня, який входить до переліку провідних навчальних закладів Європи.

 

Програма #UkrFinForum18: www.ukrfinforum.com

 

Довідка.

 

Група ICU — незалежна фінансова група, що надає послуги з управління активами і приватним акціонерним капіталом. Група спеціалізується на ринках Центральної і Східної Європи.

 

Заснована в 2006 році фахівцями з ING, група ICU є лідером з управління активами в Україні. Під її управлінням перебувають активи в розмірі понад 500 млн доларів.

 

Власником компанії є її топ-менеджмент. Керуючі партнери ICU — Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

 

Iншi новини