21 лютого 2018

ICU ВИСТУПИЛА ПАРТНЕРОМ УКРАЇНОМОВНОЇ ВЕРСІЇ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ ПЛАТФОРМИ CBONDS

За підтримки групи ICU інформаційне агентство Cbonds запустило першу україномовну версію інформаційно-аналітичної платформи, що спеціалізується на ринках облігацій.

 

Тепер користувачам Cbonds доступна аналітична і новинна інформація українською мовою про:

  • ринок облігацій і єврооблігацій України http://ua.cbonds.ua;
  • глобальний ринок облігацій і єврооблігацій http://cbonds.ua;
  • ринок єврооблігацій країн, що розвиваються http://em.cbonds.ua.

 

«Ми багато років успішно співпрацюємо з Cbonds і були раді підтримати локалізацію платформи, присвяченої ринку облігацій, як соціально-освітній проект. Cbonds був і залишається головним джерелом інформації для учасників боргових ринків СНД, а із наростаючим розвитком цього ринку в Україні необхідність спеціалізованого контенту українською мовою більш ніж очевидна», – зазначив керуючий партнер групи ICU Костянтин Стеценко.

 

Генеральний директор групи компаній Cbonds Сергій Лялін також прокоментував актуальність запровадженого проекту: «З урахуванням того, що серед відвідувачів сайту Cbonds Україна входить в п'ятірку лідерів (Росія, США, Великобританія, Італія, Україна), додавання української мови як однієї з мов роботи з сайтом (поряд з російською, англійською, італійською, іспанською, німецькою, китайською та польською) відображає значимість для нас України і локальної аудиторії сайту. Ми дуже вдячні групі ICU за підтримку в цьому починанні, в тому числі, якісною аналітикою», – підкреслив Сергій Лялін.

 

Iншi новини