18 січня 2018

НПФ «ДИНАСТІЯ» ЗАВЕРШУЄ ПРОЦЕС ПРИЄДНАННЯ НПФ «ОЩАДНИЙ»

Недержавний пенсійний фонд «Ощадний» завершив передачу активів та зобов’язань до недержавного пенсійного фонду «Династія» (входять до Групи ICU) в рамках процесу приєднання, що зробило НПФ «Династія» одним з найбільших в Україні фондів за розміром активів та кількістю учасників. Станом на 1 січня 2018 року фонд налічував 39 799 учасників, а вартість його чистих активів складала 56.28 млн. грн.

 

НПФ «Династія» є визнаним лідером в Україні за результатами інвестування, яке здійснює компанія з управління активами ICU, та займає перше місце за доходністю серед всіх НПФ за підсумками останніх п’яти років. З початку 2013 року одиниця пенсійних активів фонду, що є виміром зміни дохідності, зросла більше ніж в три рази - на 217,72%.

 

«Ми не плануємо зупинятися на досягнутому і розглядаємо нові можливості для розвитку НПФ «Династія», як за рахунок приєднання цiлих фондів, так і їх окремих учасників, які бажають підвищити розмір своїх пенсійних заощаджень», - підкреслив Григорій Овчаренко, Голова Ради НПФ «Династія».

Iншi новини