9 лютого 2018

ICU УСПІШНО РЕАЛІЗУВАЛА НА АУКЦІОНІ АКТИВИ «УКРТЕЛЕКОМУ» З БАЛАНСУ БАНКУ «ФОРУМ»

Група ICU за дорученням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб продала пакет акцій ПАТ «Укртелеком» на відкритому аукціоні ПАТ «Українська біржа». Активи реалізовані з балансу ліквідованого банку «Форум».

 

В ході проведеного аукціону продано 4.45 млн акцій на суму 541 000.00 грн., що на 43% вище за стартову ціну лота – 378 250.00 грн.

 

Ціна однієї акції склала 0.1215 грн, при ринкових котируваннях на рівні 0.10-0.11 грн. у попередній день.

 

Група ICU має значний досвід продажу активів з балансів банків, що ліквідуються. Зокрема, серед угод, реалізованих ICU на відкритих аукціонах, знаходиться продаж активів ПАТ «Галичфарм» з балансу банку «Фінанси і кредит», ПАТ «Укрнафта» і ПАТ «Центренерго» з балансу банку «Форум», ТОВ «Будспецсервіс» з балансу банку «Хрещатик» і ряд інших.

 

Довідка: рішенням виконавчої дирекції ФГВФО №1808 від 12.09.2016 року ТОВ «Інвестиційний Капітал Україна», яке входить до групи ICU, включено до переліку торговців, що надають брокерські послуги з продажу цінних паперів, що знаходяться у власності ліквідованих банків.

                                                                                                                                                                                                                                           

Рішення про реалізацію активів з балансу банку «Форум» було прийнято виконавчою дирекцією ФГВФО № 4866 30 жовтня 2017 року.

Iншi новини