13 березня 2018

Деснянський районний суд міста Києва зобов'язав Національну поліцію України відкрити кримінальне провадження щодо депутата Верховної Ради (фракція «Самопоміч») Павла Костенка за умисне невиконання рішення суду, яке набрало законної сили.

СУД ЗОБОВ'ЯЗАВ НАЦПОЛІЦІЮ ВІДКРИТИ КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ЩОДО НАРДЕПА ПАВЛА КОСТЕНКА, ЯКИЙ ПОШИРИВ НЕПРАВДИВУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ICU

12 березня Деснянський районний суд міста Києва зобов'язав Національну поліцію України відкрити кримінальне провадження щодо депутата Верховної Ради (фракція «Самопоміч») Павла Костенка за умисне невиконання рішення суду, яке набрало законної сили.

 

Влітку минулого року колегія Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ відмовила в задоволенні касаційної скарги Костенко і залишила в силі рішення Деснянського районного суду, підтверджене апеляційним судом міста Києва. Ці вердикти зобов'язали депутата публічно спростувати неправдиві звинувачення в нібито здійсненні ICU «спекулятивних операцій з ОВДП».

 

Суди трьох інстанцій встановили, що група ICU не мала відношення до жодної з угод, приписаних їй Павлом Костенком, і зобов'язали його спростувати поширену ним недостовірну інформацію у той самий спосіб, яким вона була поширена. Однак народний депутат проігнорував вердикти судів, за що в грудні минулого року виконавчою службою Деснянського району Києва на нього було накладено штраф у розмірі 1700 грн. 18 січня сума цього штрафу з тієї ж причини була подвоєна.

 

Нагадаємо, раніше група ICU в рамках досудового врегулювання спорів також направила народному депутату Сергію Лещенко (фракція БПП) і телеканалу «1 + 1» вимоги щодо спростування поширеної ними в січні-лютому 2018 року недостовірної інформації про ICU. У разі їх відмови задовольнити вимоги ICU, група буде відстоювати свою позицію в суді. ICU також готує позовну заяву до суду до представників «Інституту права і суспільства» Юрія Кармазіна з вимогою спростування поширеної ними неправдивої інформації про групу.

Iншi новини