26 жовтня 2017

МАКАР ПАСЕНЮК, КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР ГРУПИ ICU: «УКРАЇНІ ПОТРІБНІ ПРОФЕСІЙНІ ЕКОНОМІЧНІ ЖУРНАЛІСТИ»

Київ, 26 жовтня 2017 року. Сьогодні в Києві починається навчання у Центрі вдосконалення економічної журналістики, який працює за підтримки фінансової групи ICU, Київської школи економіки та аналітичного ресурсу VoxUkraine.  Основне завдання Центру – підвищення рівня економічних знань журналістів та редакторів видань, що пишуть про економіку.

 

Слухачі Центру зможуть пройти навчання за кількома напрямами, серед яких – «Економіка, ринки та аналіз даних», «Дослідження медіасфери науковими методами», «Як писати про економіку без помилок» та ін.

 

Організатори планують цього року провести навчання першого набору слухачів, а наступного року – ще не менше чотирьох наборів.

 

Коментуючи участь ICU в організації роботи Центру, керуючий партнер групи Макар Пасенюк зазначив, що для бізнесу дуже важливо, щоб інформація про події в економіці доходила до людей у неспотвореному вигляді.

 

На його думку, навчання журналістів, що пишуть про економіку, сприятиме побудові в Україні громадського суспільства.

 

«Мій особистий інтерес в роботі Центру – допомогти журналістам бачити реальну картину світу, а не ту, яку їм намагаються нав’язати. Я впевнений, що професійна економічна журналістика може зробити для країни значно більше, ніж кредити МВФ», – зазначив  керуючий партнер групи ICU.

 

За його словами, робота Центру також сприятиме боротьбі із замовною журналістикою.

 

«Наша компанія, як і багато інших, неодноразово ставала об’єктом для політичних спекуляцій. При цьому я ловив себе на думці, що жоден економічно грамотний журналіст не став би тиражувати неправдиву інформацію через її повну економічну абсурдність», – підкреслив Макар Пасенюк.

 

Він також висловив впевненість, що журналісти, які пройдуть навчання у Центрі, зроблять значний внесок у розбудову вітчизняного фінансового ринку.

 

«Український фінансовий ринок постійно розвивається. Чи не щодня на ньому з’являються нові інструменти, нові можливості для інвесторів. Залучення до української економіки інвестицій, у тому числі, іноземних, значно пришвидшує розвиток країни. Тому як повітря нам потрібні професійні журналісти, які добре орієнтуються в сучасних реаліях і здатні стати комунікаторами між ринком, суспільством та інвесторами», – заявив Макар Пасенюк. 

Iншi новини