22 грудня 2017

ЖУРНАЛІСТИ ПРОВІДНИХ УКРАЇНСЬКИХ ЗМІ ЗАВЕРШИЛИ НАВЧАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ КУРС ЗА ПІДТРИМКИ ICU

Київ, 22 грудня 2017 року. Завтра в Києві відбудеться перший випуск студентів Центру удосконалення економічної журналістики, спільно заснованого Київською школою економіки, VoxUkraine, фінансовою групою ICU і компанією Visa.

 

34 журналіста провідних українських ЗМІ, серед яких «Інтерфакс-Україна», «ЛігаБізнесІнформ», «Економічна Правда», «1 + 1», «5 канал», «Новое время», FinClub та інші, пройшли двомісячний навчальний курс «Економіка, ринки і аналіз даних».

 

Кращі економісти і фінансові аналітики країни, в тому числі фахівці ICU, розробили навчальні матеріали та лекції, які допомогли слухачам курсу розібратися в макроекономічному аналізі, державних і корпоративних фінансах, методах збору, аналізу та візуалізації даних. На практичних прикладах журналісти виявили, як уряд може впливати на фінансову поведінку людей та компаній, і, навпаки, як очікування та переконання громадян і бізнесу впливають на економіку країни.

 

«Альберт Ейнштейн колись сказав: якщо ви не можете пояснити щось просто – значить, ви цього не розумієте. Тільки економічна грамотність, розуміння світового економічного контексту і місця України в ньому, і, зрозуміло, неупередженість і незаангажованість дають змогу журналістам професійно виконувати свою непросту роботу. Нам приємно, що ми можемо зробити свій внесок у підвищення якості ділової журналістики. Адже це покращує фінансову грамотність громадян, робить більш прозорими і чесними комунікації в державному та приватному секторах, і, в кінцевому рахунку, позитивно впливає на міжнародний імідж країни», – зазначив керуючий партнер групи ICU Макар Пасенюк.

Iншi новини