29 жовтня 2017

ГРУППА ICU И ПРАВЭКС-БАНК УСПЕШНО ПРОВЕЛИ ПЕРВУЮ КЛИЕНТСКУЮ ОПЕРАЦИЮ ИНВЕСТИРОВАНИЯ ЗА ГРАНИЦУ ПО УПРОЩЕННОЙ ПРОЦЕДУРЕ

Вперше в Україні група ICU спільно з ПАТ КБ «Правекс-Банк», що входить до італійської фінансової групи «Інтеза Санпаоло», успішно провели клієнтську операцію з інвестування за межі країни, скориставшись спрощеною системою надання індивідуальних ліцензій НБУ на перерахування іноземної валюти за кордон.

 

«Ми здійснили операцію з переказу коштів клієнта-фізичної особи за акції інвестиційного фонду, зареєстрованого в Ірландії. За допомогою нашого партнера Правекс-Банку клієнт отримав валютну ліцензію Національного банку України в електронній формі та безперешкодно перерахував кошти за свою закордонну інвестицію. На власному досвіді ми переконалися у тому, що інвестування за кордон просте та доступне за умови дотримання відповідних вимог», -  прокоментував угоду керуючий партнер групи ICU Костянтин Стеценко.

 

Довідково: 3 липня 2017 року Національний банк України ввів видачу індивідуальних валютних ліцензій в електронній формі фізичним особам, крім підприємців, на перерахування іноземної валюти за кордон для здійснення окремих валютних операцій.

Iншi новини