26 грудня 2017

Рендал Рей у своїй книзі розглядає болюче питання: як нерозуміння природи грошей призвело до глобальної фінансової кризи 2007 - 2008 років.

ГРУПА ICU ПРЕЗЕНТУВАЛА В УКРАЇНІ ЕКОНОМІЧНИЙ БЕСТСЕЛЕР Р.РЕЯ «СУЧАСНА ТЕОРІЯ ГРОШЕЙ»

Київ, 26 грудня 2017 року. У рамках просвітницького проекту «ICU Business Books» в Україні вийшов бестселер американського економіста Рендала Рея «Сучасна теорія грошей» («Modern money  theory»).

 

Рендал Рей у своїй книзі розглядає болюче питання: як нерозуміння природи грошей призвело до глобальної фінансової кризи 2007 - 2008 років. Автор пропонує свіжі ідеї про те, як чиновники всього світу, які розробляють і реалізують економічну політику, повинні боротися зі слабкостями в економіках їх країн.

 

«Із часу оголошення політичного суверенітету Україна зазнала кількох фінансових криз. Їхня руйнівна сила наче запрошує нас подивитися під зовсім іншим кутом зору як на минулі прогалини, так і на майбутні виклики. І «Сучасна теорія грошей» дає слушні рекомендації з цього приводу», - каже про книгу один з її перекладачів на українську мову, керівник аналітичного підрозділу групи ICU Олександр Вальчишен.

 

Це вже шостий світовий економічний бестселер, виданий в Україні завдяки групі ICU. У «бібліотеку» проекту також входять «Від нуля до одиниці» Пітера Тіля, «Капітал в XXI столітті» Тома Пікетті, «Чому нації занепадають» Дарона Аджемоглу і Джеймса Робінсона, «Велике переродження» Андерса Аслунда та Симеона Дянкова, «Плутократи» Христі Фріланд.

 

«Сучасна економіка дуже динамічно еволюціонує, і наш освітній проект дає можливість українцям краще розуміти процеси, що відбуваються, йти в ногу з часом. Видаючи економічні книжки українською мовою, ми робимо якісну спеціалізовану літературу доступною кожному. ICU і надалі буде популяризувати прогрес і фінансову грамотність серед населення», - прокоментував керуючий партнер групи ICU Макар Пасенюк.

Iншi новини