10 квітня 2017

ГРУПА ICU ВОСЬМИЙ РІК ПОСПІЛЬ ЛІДЕР РИНКУ ОВДП – CBONDS

Група ICU у 2016 році підтвердила лідерство на ринку торговців цінними паперами – операторів ринку облігацій внутрішніх державних позик (ОВДП) в Україні.

 

Про це свідчить щорічний ренкінг ІА Cbonds, складений за підсумками торгів ОВДП за 2016 рік.

«Компанія ICU с часткою ринку 34,70% продовжує зберігати лідерство у ренкінгу торговців по кількості угод, укладених на біржовому та позабіржовому ринках», - говориться у повідомленні Cbonds.

 

Як повідомляє Cbonds, група ICU зберегла друге місце у ренкінгу торговців за обсягом угод з ОВДП на біржовому та позабіржовому ринках, збільшивши свою частку ринку з 21,16% у 2015 році до 24,75% у 2016 році.

 

«Група ICU – найбільший брокер та дилер на ринку державних облігацій. Ми активно торгуємо ОВДП, купуючи цінні папери як на первинних аукціонах Мінфіну, так і на вторинному ринку. Серед наших клієнтів – найбільші недержавні пенсійні фонди, інститути спільного інвестування, страхові компанії, банки, а також корпоративні клієнти», — сказав керуючий директор групи ICU Костянтин Стеценко.

 

Ренкінги Cbonds відображають активність торговців цінними паперами за обсягом та кількістю укладених угод на біржовому та позабіржовому риках ОВДП. 

Iншi новини