16 листопада 2016

ОЛЕКСАНДР ВАЛЬЧИШЕН ПРОВІВ ЗУСТРІЧІ У США З ПРЕДСТАВНИКАМИ УРЯДУ, АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ, ІНВЕСТИЦІЙНИХ ФОНДІВ

Олександр Вальчишен, керівник аналітичного підрозділу групи ICU, провів 30 жовтня -- 4 листопада зустрічі у США з представниками уряду, аналітичних центрів, інвестиційних фондів та представив макроекономічний прогноз ICU щодо економіки України на наступні три роки.

 

У Вашингтоні зустрічі проводились з представниками державного казначейства, яке виступає гарантом з  випусків єврооблігацій урядом України 2014-16 рр., та економістами International Institute of Finance, яка поєднує провідні комерційні банки світу та слугує для них представницьким та водночас аналітичним центром розвитку фінансових ринків та економік світу.

 

У Нью-Йорку зустріч відбулася з групою інвестиційних фондів, що інвестують у цінні папери України. 

 

На зустрічах обговорювалися як макроекономічний прогноз ICU, так і інші актуальні питання: нова хвиля політичного тиску на монетарну владу в Україні, результати виборів президента США та можливий вплив на економіку України, ринкова вартість українських цінних паперів на ринку єврооблігацій. 

О. Вальчишен підкреслив, що в Україні відбувається вже друга хвиля політичного тиску за цей рік (перша відбулась у квітні-травні). Вона є реакцією вузького кола осіб на поточну політику НБУ стосовно ліквідації схем у приватних комерційних банках щодо кредитування пов"язаних осіб. Саме такі схеми призводили до стрімких девальвацій гривні та стрибку інфляції.

 

Що стосується результатів виборів у США, то, як зазначалось на зустрічах, вони стимулюватимуть український реформаторський рух до економічних трансформацій.

Iншi новини