Команда

Засновники

Освіта 

Закінчив із відзнакою Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна за спеціальністю «Економічна кібернетика».


Мови

Костянтин володіє англійською, українською та російською мовами.

Костянтин Стеценко

Засновник


Команда Костянтина багаторазово була визнана найкращою в Україні та отримала безліч нагород, зокрема «Найкращий інвестиційний банк в Україні в 2015–18» (Cbonds), «Найкращий sales на ринку облігацій в 2009–12, 2015» (Cbonds), «Найкращий торговець облігаціями за кількістю біржових угод в 2011–12» (Cbonds-АУФТ).

У Костянтина більше 15 років досвіду роботи на фондовому ринку України. У 2005–2008 він очолював напрям із торгівлі борговими цінними паперами «ING Банк Україна», під його керівництвом банк досяг позиції лідера в рейтингах торговців цінними паперами, організаторів та андеррайтерів облігацій в Україні.

З 2001 працював в «УкрСиббанку», де пройшов шлях від спеціаліста відділу торгівлі цінними паперами до начальника управління торговельних та довірчих операцій, а також обіймав посаду заступника голови правління — директора з управління активами в «УкрСиб Ессет Менеджмент».


Костянтин Стеценко

Засновник

Освіта

Диплом бакалавра бізнес-адміністрування Міжнародного християнського університету (Україна/Австрія), сертифікат CFA.


Мови

Макар володіє англійською та російською мовами.

Макар Пасенюк

Засновник


Досвід роботи на міжнародному та місцевому ринках — більше 15 років. Його команда — найпродуктивніша в Україні, обсяг виконаних M&A угод становить більше $ 1.0 млрд, угод реструктуризації боргу — $ 2.0 млрд — та угод залучення боргу — 3 млрд грн.

Серед останніх успішних угод — поглинання компанії Allseeds, купівля Enselco в Україні та «Російські Масла» в Росії.
У травні 2011, незважаючи на кризу, займався публічним розміщенням індустріальної молочної компанії на WSE.

До приходу в ICU Макар був керуючим директором і керівником департаменту корпоративних фінансів в «ING Банк Україна». До цього працював у відділі корпоративних фінансів «ING Лондон». З 1998 до 2003 очолював відділ управління цінними паперами в «ING Банк Україна».

Брав участь у реструктуризації зовнішнього боргу України на суму $ 2.7 млрд. Консультував Київську міську адміністрацію та Міністерство фінансів України щодо випуску єврооблігацій, а також консультував Фонд держмайна України.

Під керівництвом Макара успішно здійснено такі угоди:
— Перше українське IPO на AIM (український девелопер XXI Століття, 2006);
— Перше українське IPO на WSE («Астарта», 2006), IPO і SPO для «Кернел» та «Астарти» — провідних українських агрохолдингів; LBO для «Союз-Віктану» — виробника алкогольних напоїв в СНД — і приватне розміщення для BaDM — провідного українського фармацевтичного дистриб'ютора.


Макар Пасенюк

Засновник

Управління активами

Освіта

Григорій отримав з відзнакою ступень МВА від IBR, Steinbeis University, Berlin. Також закінчив Українську Академію Зовнішнього Торгівлі та Український Інститут Військово-повітряних Сил.


Мови

Володіє українською, російською, англійською та французькою мовами.

 

Григорій Овчаренко

Директор, Голова підрозділу з управління локальними активами


Григорій Овчаренко приєднався до команди ICU у 2016 на посаду керівника з управління локальними активами. До його відповідальності входить весь локальний бізнес включаючи пенсійні фонди та роботу з інституційними інвесторами.
 
Григорій має більше 20 років роботи на керівних посадах в інвестиційній та маркетинговій галузі. До роботи в ICU, він більше шести років працював на посадах Генерального директора ОТП Капітал та члена Ради ОТП Пенсія. З 2007 до 2010 очолював компанію з управління активами Сократ, яка була визнана журналом Euromoney найкращою компанією з управління активами в Україні у 2008 році. З 2000 по 2007 працював на посаді Генерального директора представництва компанії Altadis в Україні.


Контакти

e-mail: grigoriy.ovcharenko@icu.ua

Григорій Овчаренко

Директор, Голова підрозділу з управління локальними активами

Освіта

Інна закінчила Харківський інженерно-економічний інститут.


Мови

Інна володіє англійською, українською та російською мовами.

Інна Ведринська

Директор КУА «Інвестиційний Капітал Україна»


Інна Ведринська працює в команді ICU з січня 2007 року.

Досвід роботи у фінансовій сфері — більше 18 років. З 2001 до 2006 працювала начальником відділу обліку операцій з цінними паперами в АКІБ «УкрСиббанк» (м. Київ). З 1996 до 2001 працювала начальником інвестиційно-трастового відділу в АКБ «Земельний банк» (м. Харків).


Контакти

e-mail: inna.malceva@icu.ua

 

Інна Ведринська

Директор КУА «Інвестиційний Капітал Україна»

Освіта

Лілія — випускниця Київського міжнародного університету зі ступенем магістра в галузі міжнародних економічних відносин.


Мови

Володіє англійською, українською та російською мовами.

 

Лілія Кубитович

Керівник відділу маркетингу


Лілія відповідає за всі аспекти обслуговування клієнтів — як адміністративні, так і операційні функції стосовно продуктів та послуг ICU. Тісно співпрацює з департаментами з розвитку бізнесу, продажів, аналітичним та операційним підрозділами з метою розвитку та підтримки відносин із потенційними та існуючими клієнтами.
 
До приходу в ICU Лілія більше чотирьох років працювала керівником локальних продажів на ринку цінних паперів в Foyil Securities, де відповідала за залучення клієнтів та управління клієнтськими портфелями, а також за розвиток нових інвестиційних продуктів.


Контакти

e-mail: liliya.kubytovych@icu.ua

Лілія Кубитович

Керівник відділу маркетингу

Освіта

Марина має освіту Національного авіаційного університету м. Києва за спеціальністю Магістр економіки. А також закінчила Інститут післядипломної освіти ім. Т. Шевченко м. Києв за фахом Юрист та Банківська справа і страхування.


Мови

Володіє англійською, українською та російською мовами.

Марина Петренко

Начальник відділу продажів

Марина приєдналася до команди ICU у 2020 році. В сферу її обов’язків входить залучення нових та консультування існуючих клієнтів щодо прийняття інвестиційних рішень.

До роботи в ICU Марина протягом 15 років займала керівні посади в різних топових банківських установах країни.


Контакти

e-mail: marina.petrenko@icu.ua

Марина Петренко

Начальник відділу продажів

Інвестиційно-банківські послуги

Освіта

Руслан отримав ступінь магістра фінансів у Київському національному економічному університеті.


Мови

Володіє англійською, українською та російською мовами.

Руслан Кільмухаметов

Директор, Ринки боргового капіталу


Руслан займається борговими випусками та покриває фінансовий сегмент. Його зусилля в ICU відзначено нагородами: «Найкращий андеррайтер в 2011 році» та «Найкраща угода на первинному ринку облігацій в Україні у 2012 році».

Серед його клієнтів — ВТБ, «Промінвестбанк» (VEB), Credit Agricole, «Правекс-банк» (Intesa SanPaolo), IMC Holding та «Донецьксталь».

До того, як Руслан приєднався до ICU, він очолював управління корпоративних фінансів та відповідав за організацію емісій облігацій, угоди M&A, керував аналітичним підрозділом в «УкрСиббанку» (BNP Paribas Group). Під час його роботи «УкрСиббанк» кілька років поспіль було визнано найкращим андеррайтером й організатором емісій облігацій.

Команда розмістила більше 80 випусків облігацій на суму більше $ 1.5 млрд, зокрема й корпоративні облігації «УкрСиббанку», Swedbank, VAB bank, аеропорту «Бориспіль», облігації кондитерської фабрики «Конті» та муніципальні облігації Харкова, Донецька, Запоріжжя та ін.


Контакти

e-mail: ruslan.kilmukhametov@icu.ua

Руслан Кільмухаметов

Директор, Ринки боргового капіталу

Освіта

Іван отримав ступінь бакалавра романо-германської філології в Чернівецькому державному університеті (1996).


Мови

Вільно розмовляє українською, англійською та російською мовами.

 

Іван Швиданенко

Директор, Інвестиційно-банківські послуги


Іван приєднався до ICU в 2013 році з «ING Corporate Finance Україна». Має 10 років досвіду роботи у сфері інвестиційного банкінгу та послуг із цінними паперами.

До ICU працював у «ING Bank Україна», де з 2006 до 2012 відповідав за корпоративні фінанси, з 2003 до 2006 — обслуговування цінних паперів, з 2000 до 2003 — фінансові послуги інтернет-порталу.

Іван уклав низку успішних приватних і державних угод зі злиття та поглинання в роздрібній та гуртовій торгівлі, телекомунікаціях, сільському господарстві, металургії та гірничодобувній галузі, а також у нерухомості.

Серед його досягнень — IPO української девелоперської компанії на AIM, три IPO українських сільськогосподарських компаній на WSE, приватне розміщення акцій найбільшого в Україні фармацевтичного гуртового та альтернативного постачальника телекомунікаційних послуг, LBO провідного в СНД виробника алкогольних напоїв.


Контакти

e-mail: ivan.shvydanenko@icu.ua

Іван Швиданенко

Директор, Інвестиційно-банківські послуги

Венчурні та технологічні інвестиції

Освіта

Роман отримав ступінь бакалавра від International Christian University (Київ-Відень) у 1999 році. Він є кваліфікованим фахівцем ACCA.

МовиРоман вільно розмовляє українською, англійською та російською мовами, і має базові знання польського.

Роман Нiкiтов

Директор, Венчурні та технологічні інвестиції


Роман має 11-річний досвід в області корпоративних фінансів та інвестиційного банкінгу. Він прийшов в команду ICU з банку UniCredit, де очолював відділ корпоративних фінансів в Україні. До цього він працював в ING банку, де був директором відділу корпоративних фінансів, а також в компанії "Ернст енд Янг", де очолював департамент транзакційної підтримки і працював менеджером у відділі корпоративних фінансів.

В UniCredit та ING, Роман брав участь у різних операціях, серед яких були приватне розміщення найбільшої дистриб'юторської компанії на фармацевтичному ринку України; викуп за рахунок позикового капіталу найбільшого виробника алкогольних напоїв в Україні та подальше залучення для нього капіталу; придбання потужного виробника сиру в Україні і в ряді розміщень акцій українських емітентів на Варшавській фондовій біржі, серед яких був і найбільший виробник рослинної олії в Україні.

До ING Роман працював в "Ернст енд Янг", де він почав як аудитор в 1999 році, у 2003 році він перейшов до відділу корпоративних фінансів Московського офісу де він займався M&A, проектним фінансуванням, і проектами реструктуризації. Після повернення до Києва у 2005 році, Роман очолив департамент транзакційної підтримки "Ернст енд Янг", який займався фінансовим аналізом, детальною перевіркою перед проведенням транзакцій і проектами підготовки документації для проектів IPO.


Контакты

e-mail: roman.nikitov@icu.ua

Роман Нiкiтов

Директор, Венчурні та технологічні інвестиції

Торговельні операції

Освіта

Закінчила Київський національний торговельно-економічний університет у 2009 році за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобула кваліфікацію магістра економіки підприємства, економіста. У 2016 році отримала ступінь МВА Інституту вищої кваліфікації у Київському національному торговельно-економічному університеті за спеціалізацією «Загальний менеджмент».


Мови

Євгенія володіє англійською, італійською, українською та російською мовами.

 

Євгенія Грищенко

Заступниця директора


Євгенія займається торгівлею внутрішніми борговими цінними паперами, консультуванням клієнтів щодо вибору цінних паперів, супроводом торговельних операцій, роботою на біржах, розширенням клієнтської бази.

10 років досвіду роботи на фондовому ринку. На початку 2008 року розпочала свою професійну діяльність у компанії «Український Фондовий Центр» (UFC) як спеціаліст із продажу цінних паперів. У кінці 2008 року перейшла на посаду начальника відділу продажів та очолювала напрям із торгівлі борговими цінними паперами. У 2013 році Євгенія приєдналася до команди торговельного підрозділу ICU. З початку 2017 року очолила підрозділ брокерського обслуговування клієнтів. 


Контакти

e-mail: yevgeniya.gryshchenko@icu.ua

Євгенія Грищенко

Заступниця директора

Освіта

Навчався в University of London, Birkbeck College за фахом MSc Finance. Закінчив НТУУ «Київський політехнічний інститут».


Мови

Віталій володіє англійською, українською та російською мовами.

 

Віталій Сівач

Трейдер, ЦБ із фіксованою доходністю та Forex


Приєднався до команди ICU у травні 2011 року. Віталій відповідає за торгівлю інструментами на валютних ринках і ринках євробондів. Досвідчений трейдер, який має глибокі знання інвестиційних інструментів на українському ринку.

Працював трейдером в Millennium Capital. До цього працював в JPMorgan у відділі екзотичних деривативів. Розпочав свою кар'єру в Barclays Capital.


Контакти

e-mail: vitaliy.sivach@icu.ua

Віталій Сівач

Трейдер, ЦБ із фіксованою доходністю та Forex

Освіта

Закінчив Київський інститут інвестиційного менеджменту за спеціальністю «Фінанси».


Мови

Володіє англійською, українською та російською мовами.

Андрій Величко

Фахівець відділу брокерського обслуговування клієнтів


Андрій має 10-річний досвід роботи в банківському секторі та фінансах. До ICU Андрій працював в міжнародних банках Credit Agricole і UniСredit, в сегменті private banking.

В ICU Андрій з 2018 року консультує клієнтів щодо вибору цінних паперів та супроводжує торговельні операції з внутрішніми борговими цінними паперами.


Контакти

e-mail: andrey.velychko@icu.ua

Андрій Величко

Фахівець відділу брокерського обслуговування клієнтів

Освіта

З відзнакою закінчив Київський Національний Аграрний Університет і отримав ступінь магістра за спеціальністю «менеджмент підприємств».


Мови

Володіє англійською, українською та російською мовами.

Сергій Дубовик

Фахівець відділу брокерського обслуговування клієнтів


Сергій має 5-річний досвід роботи в сфері Sales & Trading. До приєднання до команди ICU працював в IT-секторі, займався розвитком клієнтської мережі і був відповідальним за корпоративні продажі в В2В-сегменті.

У торговому підрозділі ICU Сергій c 2019 року. У його сферу відповідальності входить консультація клієнтів з питань вибору цінних паперів та ведення торговельних операцій з внутрішніми борговими цінними паперами.


Контакти

e-mail: sergey.dubovik@icu.ua

Сергій Дубовик

Фахівець відділу брокерського обслуговування клієнтів

Освіта

Закінчила Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі у 2014 році за спеціальністю «Міжнародна економіка». У 2016 році отримала ступінь магістра в Академії фінансів та бізнесу Вістула в Варшаві за спеціальністю «Міжнародний бізнес».


Мови

Володіє англійською, польською, іспанською, російською та українською мовами.

Віра Шевцова

Фахівець відділу брокерського обслуговування клієнтів


До команди ICU приєдналася у 2018 році. У торговому підрозділі ICU Віра працює з 2020 року, консультуючи клієнтів з питань вибору цінних паперів та ведення торговельних операцій з внутрішніми борговими цінними паперами.

Має досвід роботи у сфері логістики на території Європи - до ICU Віра працювала в міжнародній компанії Den Hartogh Logistics.


Контакти

e-mail: vera.shevtsova@icu.ua

Віра Шевцова

Фахівець відділу брокерського обслуговування клієнтів

Аналітика

Освіта

Олександр отримав диплом магістра бізнес-адміністрування Університету Південної Кароліни. Також він закінчив Харківський державний університет за спеціальністю економічне планування та прогнозування.


Мови

Олександр володіє англійською, українською та російською мовами.

 

Олександр Мартиненко

Голова департаменту з корпоративного аналізу


Олександр займається аналізом фінансової та операційної діяльності компаній секторів промисловості та небанківських послуг в Україні та інших країнах, а також досліджує глобальні макроекономічні тенденції і ключові сировинні ринки.

Приєднався до ICU в серпні 2010 вже з п'ятирічним досвідом аналітики українського ринку в металургійній і добувній промисловості та з дворічним досвідом аудиту провідних українських підприємств фінансового та промислового секторів.

Працював у таких компаніях, як PricewaterhouseCoopers, Foyil Securities, «Трійка Діалог», корпорація «Богдан».


Контакти

e-mail: alexander.martynenko@icu.ua

Олександр Мартиненко

Голова департаменту з корпоративного аналізу

Освіта

Тарас закінчив Київський державний торговельно-економічний університет, навчався за низкою короткострокових спеціалізованих програм в Об'єднаному віденському інституті (Австрія).


Мови

Тарас володіє англійською, українською та російською мовами.

 

Тарас Котович

Старший фінансовий аналітик, Державний борг


Тарас займається аналізом державного боргу України, ринків українських облігацій, моніторингом потенційних ризиків та проблем із погашенням та обслуговуванням державного прямого та гарантованого боргу. Крім того, здійснює аналіз інших ринків, тісно пов'язаних із державним боргом, а також вивчає їхній вплив на державні запозичення.

12 років працював у Міністерстві фінансів України, на посадах від економіста до начальника відділу, переважно відповідаючи за державні запозичення.


Контакти

e-mail: taras.kotovych@icu.ua

Тарас Котович

Старший фінансовий аналітик, Державний борг

Освіта

Михайло отримав ступінь магістра економіки в Центрально-Європейському університеті (Будапешт, Угорщина) та магістра фінансів у Львівському національному університеті імені І. Франка.


Мови

Володіє англійською, українською та російською мовами.

Михайло Демків

Фінансовий аналітик


Михайло займається оглядом та випуском аналітичних звітів щодо банківського сектору України.

До того, як Михайло приєднався до ICU, він працював аудитором у міжнародній компанії «Делойт», де займався аудитом звітності українських банків відповідно до локальних та міжнародних стандартів (IFRS).


Контакти

e-mail: mykhaylo.demkiv@icu.ua

Михайло Демків

Фінансовий аналітик

Корпоративне управління

Освіта

Оляна має ступені бакалавра та магістра права Київського національного університету імені Тараса Шевченка.


Мови

Вільно володіє англійською, російською та українською мовами.

Оляна Гордієнко

Радниця з корпоративного управління


Оляна – висококласний професіонал з успішним 20-річним досвідом реалізації проектів у провідних міжнародних компаніях. В ICU Оляна відповідає за впровадження у корпоративне управління групи кращих практик, які відповідають світовим стандартам.

До переходу в ICU, Оляна займала посаду директора з управління в Європейському банку реконструкції та розвитку. Вона брала активну участь у розробці й прийнятті нового Закону України про приватизацію та змін у законодавство щодо управління державною власністю та вдосконалення культури корпоративного управління в Україні загалом.

У вересні 2016 року Оляна була призначена членом Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку, де відповідала за питання корпоративного управління і корпоративних фінансів емітентів, реєстрації випусків цінних паперів і державного контролю цих сфер.

Протягом 15 років до цього Оляна займалася приватною юридичною практикою у міжнародній компанії Baker McKenzie, де спеціалізувалася на корпоративному праві і M&A.

Згідно з рейтингом «Юридичної газети» Ukrainian Women in Law за 2018 і 2019 рр., Оляну Гордієнко визнано одним з найкращих юристів України серед політиків, державних службовців і громадських діячів.


Контакти

e-mail: olyana.gordiyenko@icu.ua

Оляна Гордієнко

Радниця з корпоративного управління

Операційне управління

Мови

Володіє англійською, українською та російською мовами.

Олег Медведєв

Директор ТОВ «Інвестиційний Капітал Україна»


Олег Медведєв працює в ICU з дня заснування компанії. З 2005 до 2006 працював генеральним директором КУА «Оптіма-Капітал» (м. Київ). З 1997 до 2005 керував КУА «ITT-менеджмент» (м. Київ).

У Олега дві вищі освіти: Східно-українського університету, MBA, Київського інституту інвестиційного менеджменту, спеціальність «Інвестиційний керуючий».

Олег має сертифікат НКЦПФР на здійснення торгівлі цінними паперами, управління активами та ведення депозитарної діяльності.


Контакти

e-mail: oleg.medvedev@icu.ua

Олег Медведєв

Директор ТОВ «Інвестиційний Капітал Україна»

Освіта

Дмитро закінчив Університет Південної Каліфорнії, Школа бізнесу ім. Гордона С. Маршала.


Мови

Дмитро володіє англійською, українською та російською мовами.

 

Дмитро Нєдєльчев

Ризик-менеджмент


Дмитро займається систематичним пошуком областей бізнесу компанії, які потребують ризик-менеджменту, моніторингу ризиків або ідентифікації потенційних проблем.

Команда Дмитра використовує комплексні моделі для прорахунку економічної вартості ризику (VaR), коригувань до оцінок ризику, визначення постійної позиції, лімітів та дозвільної здатності, надає щоденні звіти інвестиційному комітету.

Перед тим, як приєднатися до ICU, 3 роки працював у головному офісі PIMCO(Каліфорнія) у відділі управління активами та глобальних стратегій.


Контакти

e-mail: dmitri.nedelchev@icu.ua

Дмитро Нєдєльчев

Ризик-менеджмент

Банк «Авангард»

Освіта

У 1998 Світлана закінчила Київський міжнародний університет фінансів та отримала диплом економіста з відзнакою. У 2005–2007 вивчала курс МВА в IBR Business School, Німеччина. У 1994 році отримала вищу медичну освіту в Українському державному медичному університеті (Київ) за спеціальністю «Лікувальна справа».


Мови

Світлана володіє українською, російською та англійською мовами.

 

Світлана Корчинська

Голова правління банку «Авангард»


До приходу в банк «Авангард» Світлана більше 17 років працювала в банківській сфері. У 2001–2006 головним бухгалтером / головним фінансовим контролером в «ING Bank Україна», заступником голови правління — начальника фінансового управління ЗАТ «Банк НРБ-Україна». У 2006–2009 — головою правління ПАТ «Енергобанк». У 2010–2013 — першим заступником голови правління ПАТ «Український інноваційний банк».

Світлана, маючи 18-річний досвід роботи у фінансовому менеджменті українських та міжнародних банків, відповідала не тільки за сферу банківських фінансів, але й за модернізацію діяльності банків, реінженіринг бізнес-процесів, оптимізацію бізнес-процедур, впровадження сучасних автоматизованих банківських систем, реструктуризацію портфелів, розробку та впровадження нових банківських продуктів тощо.


Контакти

e-mail: s.korchynska@avangardbank.com.ua

Світлана Корчинська

Голова правління банку «Авангард»