4 листопада 2021

Віталій займатиметься макроекономічною підтримкою угод групи на глобальних ринках капіталу

ВІТАЛІЯ ВАВРИЩУКА ПРИЗНАЧЕНО ГОЛОВОЮ ДЕПАРТАМЕНТУ МАКРОЕКОНОМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ГРУПИ ICU

Київ, 4 листопада 2021 року. Група ICU повідомляє про призначення Віталія Ваврищука на посаду голови департаменту макроекономічних досліджень. На цій посаді Віталій займатиметься макроекономічною підтримкою угод групи на глобальних ринках капіталу й ринках, що розвиваються, а також розробкою інвестиційних рекомендацій для клієнтів.

 

«Макроекономіст – один із стовпів у роботі інвестиційного банку, і на цю позицію ми цілеспрямовано шукаємо професіоналів, які зарекомендували себе. Ми раді, що Віталій вирішив продовжувати свою висококласну роботу у фінансовій індустрії, приєднавшись до нашої команди», – прокоментував Костянтин Стеценко, засновник ICU.

 

З березня 2015 по червень 2021 року Віталій Ваврищук обіймав посаду директора департаменту фінансової стабільності НБУ, де відповідав за аналіз і мінімізацію системних ризиків у банківському секторі, розробку інструментарію для стрес-тестування банків, удосконалення макропруденційної політики для запобігання макроекономічних криз. Віталій також входив до складу Комітету з монетарної політики НБУ.

 

До цього, з 2007 по 2015 роки, Віталій працював у інвестиційних компаніях Dragon Capital, Concorde Capital, BG Capital та SP Advisors, де пройшов шлях від аналітика до керівника аналітичного відділу. Починав свою кар'єру Віталій у 2003 році як економіст Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна.

 

Віталій також викладає у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», який закінчив у 2001 році з дипломом бакалавра економіки. У 2003 році отримав ступінь магістра економічних наук Київської школи економіки.

 

«Я радий повернутися на рідний для мене інвестиційно-банківський ринок, але водночас з новими для мене горизонтами. Так, ICU дає мені широкі можливості щодо застосування своїх знань не тільки в частині української економіки, а й на ринках багатьох інших країн, які становлять інвестиційний інтерес для групи та її клієнтів. Сподіваюся, що моя експертиза принесе їм відчутну користь», – прокоментував Віталій Ваврищук.

 

Довідка.

 

Група ICU – незалежна фінансова група, що надає брокерські послуги, послуги з управління активами і приватним акціонерним капіталом. Група також займається венчурними інвестиціями. Географія інтересів ICU – ринки, що розвиваються в усьому світі.

 

Під управлінням групи перебувають активи в розмірі понад $500 млн.

 

Засновники ICU – Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

Iншi новини