9 лютого 2021

Приріст нових клієнтів, що інвестують у цінні папери, минулого року досяг 52%.

У 2020 ІНВЕСТИЦІЇ ФІЗОСІБ В ОВДП ЧЕРЕЗ ICU ВИРОСЛИ НА 80%

У 2020 році група ICU збільшила обсяг портфеля ОВДП, що належить фізичним особам, до понад 1,1 млрд грн. Це на 84% перевищує показники 2019 року. Водночас приріст нових клієнтів, що інвестують у цінні папери, минулого року досяг 52%.

 

Інвестиції фізосіб у державні облігації продовжують рости щомісяця. Так, за даними ICU, у січні 2021 року кількість ОВДП у власності фізосіб зросла на 14% до майже 1,3 млрд грн. Приріст нових інвесторів за місяць перевищив 18%.

 

«Темпи приросту клієнтів збільшилися після запуску онлайн-платформи ICU Trade, яка дозволяє інвесторам купувати і продавати ОВДП онлайн з миттєвими гарантованими розрахунками», – зазначила керівник відділу брокерського обслуговування клієнтів групи ICU Євгенія Грищенко.

 

Портфель ОВДП фізосіб клієнтів ICU наразі становить понад 10% від загального обсягу інвестицій фізосіб у держоблігації.

 

Нагадаємо, згідно з останнім річним звітом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, ICU стала найбільшим торговцем ОВДП за підсумками 2019 року. За даними комісії, обсяг біржових угод з ОВДП, проведених компанією, склав 98 млрд грн або 16,07% від загального обсягу біржових контрактів.

 

Таким чином, згідно з офіційними даними, ICU зберігає безперервне лідерство на ринку ОВДП протягом вже 10 років.

Iншi новини