7 квітня 2022

Загальний торговий обіг військових ОВДП через ICU перевищив 500 млн грн.

КОЖЕН ДРУГИЙ ІНВЕСТОР У ВІЙСЬКОВІ ОВДП - КЛІЄНТ ICU

Група ICU нарощує свої зусилля щодо залучення коштів до державного бюджету та на допомогу ЗСУ. Кожний другий з більш ніж 4 тисяч інвесторів у військові облігації України придбав їх через інтернет-платформу ICU Trade. Для ICU це волонтерський проект, направлений на захист своєї країни. 

 

«Як професійні фінансисти ми хочемо якомога більше користі принести своїй країні в ці скрутні часи, роблячи те, на чому ми добре знаємось. Тому ми потроїли свої зусилля в професійній діяльності - залученні коштів інвесторів до державного бюджету» – коментує Костянтин Стеценко, засновник ICU. 

 

«Військові ОВДП - це найпатріотичніший фінансовий інструмент, з яким ми стикались. Ми бачимо великий відгук серед наших громадян, які бажають фінансово допомогти Україні та ЗСУ. Тому ми зробили так, щоб інвестувати в військові бонди через ICU можна було навіть від 1 000 грн  онлайн, зробивши лише кілька кликів», - зазначає Костянтин Стеценко.

 

Загальний торговий обіг військових ОВДП через ICU перевищив 500 млн грн.

 

Нагадаємо, встановлена Міністерством Фінансів України ставка за військовими ОВДП – від 10 до 11%, термін погашення - від 6 місяців до 1.3 роки. 

 

Відкрити рахунок та придбати цінні папери може кожен охочий, деталі – на сайті за посиланням.

 

Довідка.

 

Група ICU – незалежна фінансова група, що надає брокерські послуги, послуги з управління активами та приватним акціонерним капіталом, а також займається венчурними інвестиціями. Географія інтересів групи – ринки, що розвиваються.

 

ICU є лідером з управління активами в Україні. Засновники ICU – Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

 

Iншi новини