22 жовтня 2020

ICU Trade забезпечує користувачам системи прямий доступ до онлайн-котирувань ОВДП

ICU ЗАПУСТИЛА ПЕРШУ В УКРАЇНІ ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМУ ДЛЯ ТОРГІВЛІ ОВДП В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

Фінансова група ICU запустила платформу ICU Trade, яка дозволяє інвесторам купувати і продавати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) онлайн з миттєвими гарантованими розрахунками.

 

Платформа істотно спрощує процес інвестування в ОВДП і складається з двох основних елементів: інформаційного сайту online.icu і торгової системи ICU Trade.

 

«Більше нема потреби витрачати багато часу на пошук в інтернеті інформації про ОВДП, все необхідне зібрано в одному місці - на сайті online.icu, який також є входом в нашу торгову систему. Ми забезпечуємо користувачам системи прямий доступ до онлайн-котирувань. Інвестори бачать реальні ринкові ставки ОВДП і можуть купити або продати вибрані папери в кілька кліків», - розповіла Євгенія Грищенко, керівниця відділу брокерського обслуговування клієнтів групи ICU.

 

У компанії відзначають, що система інтуїтивно зрозуміла та проста у використанні, але водночас забезпечує широкий спектр можливостей, зокрема:

 

  • переглядати детальну інформацію щодо обраних цінних паперів;
  • купувати і продавати ОВДП;
  • стежити за своїм інвестиційним рахунком онлайн в режимі 24/7;
  • отримувати індивідуальні пропозиції по ОВДП;
  • контролювати рух коштів і залишки на рахунку;
  • виводити кошти на свій банківський рахунок.

 

«Переваги нашої системи - проведення торгових операцій всього за кілька секунд і можливість в будь-який момент купити або продати цінні папери, а також в один клік вивести кошти на свій банківський рахунок. Ми пропонуємо безкоштовне обслуговування рахунку в цінних паперах і одні з найнижчих комісій на ринку. Після первинної реєстрації у брокера, всі операції з купівлі/продажу ОВДП в ICU Trade можна проводити за допомогою електронного підпису з використанням SMS», - підкреслила Євгенія Грищенко.

 

Сайт online.icu і торгова система повністю оптимізовані під роботу на мобільних пристроях. ICU Trade є єдиною платформою для покупки ОВДП, адаптованою під браузери смартфонів і планшетів. ICU планує запуск мобільних додатків для iOS і Android, які ще більше підвищать зручність інвестування. У компанії також обіцяють постійно вдосконалювати торговельну систему, доповнюючи функціонал новими зручними сервісами для інвесторів.

Iншi новини