12 листопада 2020

Розробкою в Hivecell займається українська команда програмістів зі Львова.

ICU VENTURES ІНВЕСТУВАЛА В ПЛАТФОРМУ ГРАНИЧНИХ ОБЧИСЛЕНЬ HIVECELL З УКРАЇНСЬКОЮ КОМАНДОЮ РОЗРОБНИКІВ

Новим стартапом в інвестиційному портфоліо ICU Ventures, венчурного крила фінансової групи ICU, стала нью-йоркська платформа як послуга (platform-as-a-service) Hivecell, яка займається передовими розробками у сфері граничних обчислень (edge computing).

 

На відміну від хмарних обчислень (cloud computing), граничні технології (edge technologies) дозволяють проводити високорівневу обробку даних швидше та надійніше безпосередньо в точці їх збору. Такий підхід особливо ефективний для бізнесів з багатьма локаціями (нафтові свердловини, сонячні ферми, заводи, ресторани, готельні мережі тощо), оскільки дані обробляються на місці й не потребують витрат часу та ресурсів на їх доставку та опрацювання в централізованих хмарних серверах.

 

Розробкою в Hivecell займається українська команда програмістів зі Львова. Платформа поєднує в собі все необхідне програмне забезпечення та серверне обладнання для простого та ефективного проведення граничних обчислень. Порівнюючи з іншими edge-рішеннями, Hivecell не потребує окремої технічної команди чи спеціальних полиць для встановлення серверів. Компактні сервери Hivecell можна встановлювати один на одного, утворюючи так звані «стільники», які функціонують як кластер. Зручні сервери в поєднанні з легким у користуванні веб-інтерфейсом роблять граничні обрахунки доступнішими для бізнесу.

 

«Підхід Hivecell – це «все в одному», «мінімум турбот», «натиснув й працює». Це приклад передової технології, яка мінімізує «біль» користувачів. Саме такі стартапи привертають нашу увагу як інвесторів. До того ж їхня технологія дозволяє мінімізувати кількість людей, потрібних для запуску потужної ІТ-інфраструктури, що є особливо цінним у сучасних реаліях соціального дистанціювання», – зазначив Роман Нікітов, директор ICU Ventures.

 

«Все більше організацій прагнуть реалізувати весь потенціал IoT та AI розробок і переходять від традиційних хмарних обчислень до граничних обчислень якнайближче до джерела даних», – сказав Джеффрі Рікер, співзасновник та CEO Hivecell. «Наш продукт дозволяє клієнтам нескінченно масштабувати потужності, витрачаючи менше ресурсів».

 

Сума угоди не розголошується.

 

Інвестиція в Hivecell відповідає стратегії ICU Ventures, яка переважно інвестує в технологічні компанії, пов’язані з Україною чи країнами Центрально-Східної Європи. З часу заснування в 2018 році ICU, зокрема, долучилася до інвестиційних раундів таких відомих стартапів українського походження як Petcube, Apostera, 3DLook, Hideez та Respeecher.

 

«Стартапи з українським корінням, або створені силами високоякісних українських розробників, не перестають дивувати нас своєю креативністю та бізнес-орієнтованим підходом. Їх успіх є найкращим промо для України як провідного ІТ-хаба у світі. Ми раді допомагати компаніям на цьому шляху», – наголосив Роман Нікітов.

 

____

 

ICU Ventures – венчурний фонд з центральним офісом у Києві, який інвестує в технологічні компанії з українським та східноєвропейським корінням. Фокусуючись на допомозі амбітним засновникам у побудові глобального бізнесу, ICU Ventures інвестує на пізньому посівному етапі та раунді "А".

 

ICU Ventures є частиною групи ICU, незалежної фінансової групи з управління активами, заснованої у 2006 році фахівцями з ING. ICU є однією з найбільших і найбільш диверсифікованих компаній, що керують активами в Центральній та Східній Європі, інвестуючи в різні стратегії, включаючи венчурні та інфраструктурні напрямки, а також проблемну заборгованість.

 

____

 

Hivecell будує платформу-сервіс граничних обчислень, революціонізуючи індустрію обробки великих даних. Це безвідмовне універсальне рішення, яке легко розгорнути в численних локаціях компаній-клієнтів. Hivecell забезпечує безлімітне масштабування та заощаджує величезний об’єм ресурсів. Продукт забирає в data-центрів роль основного обробника даних і переносить цей процес на виробництво – місце, де всі ці дані збираються насамперед. У такий спосіб компанії-клієнти можуть ефективно управляти тисячами віддалених локацій, не збільшуючи IT-команду та витрачаючи на 50% менше, порівнюючи з аналогічними хмарними рішеннями. Щоб дізнатися більше, перейдіть за посиланням: hivecell.com

Iншi новини