7 квітня 2022

Придбати військові облігації стало ще легше

ICU РАЗОМ ІЗ PORTMONE ЗАПУСТИЛИ БЕЗКОШТОВНЕ ПОПОВНЕННЯ РАХУНКУ ДЛЯ ІНВЕСТИЦІЙ В ДЕКІЛЬКА КЛІКІВ

Завдяки співпраці з Portmone, ICU у мобільному додатку ICU Trade відкрила своїм клієнтам можливість безкоштовного поповнення рахунку для інвестицій, з якого можна придбати військові ОВДП. 

 

Тепер клієнти ICU Trade можуть переказати кошти на свій рахунок у брокера з будь-якої своєї української чи міжнародної картки без жодних банківських комісій.

 

Торговий обіг військових облігацій через ICU Trade вже перевищив 500 млн грн. Завдяки співпраці з Portmone, ICU має на меті суттєво збільшити обсяги інвестицій приватних інвесторів у підтримку країни.

 

Багато українців зараз вимушено опинилися за кордоном, але хотіли б підтримати Україну, придбавши військові облігації. Відкрити рахунок в цінних паперах та підписати договір з брокером віддалено віднедавна стало можливим, але поповнення рахунку з міжнародних карток було недоступним. Тепер завдяки Portmone це можна зробити з будь-якої власної картки Mastercard або Visa клієнта ICU. Це перший подібний еквайринг для рахунків у брокера в Україні.

 

Поповнення без комісії через Portmone доступне у мобільному додатку ICU Trade для iOS та Android.

 

Онлайн-система ICU Trade доступна зареєстрованим клієнтам ICU. На час воєнного стану діє максимально спрощений процес реєстрації для нових клієнтів.

Iншi новини