2 березня 2021

Другий рік поспіль призерами CFA Institute Research Challenge стала команда студентів Київської школи економіки (KSE)

ICU НАДАСТЬ СТИПЕНДІЇ ПЕРЕМОЖЦЯМ ЗМАГАНЬ ТАЛАНОВИТИХ СТУДЕНТІВ-ФІНАНСИСТІВ

Днями в Києві пройшов локальний фінал CFA Institute Research Challenge 2021, переможцям якого головний партнер змагань група ICU надасть стипендії для захисту престижного іспиту CFA Level 1.

 

В рамках CFA Institute Research Challenge, який щороку проходить в більш ніж 70 країнах, студенти аналізують одну з всесвітньо відомих компаній і разом з професійними менторами готують інвестиційний звіт про її діяльність. У 2021 році учасники досліджували діяльність хімічного концерну BASF і захищали свою аналітику перед журі з професіоналів інвестиційного ринку України.

 

Другий рік поспіль призерами змагання стала команда студентів Київської школи економіки (KSE), в складі капітана Іллі Іщенко, а також Анни Мельничук, Євгенія Дорохова, Олександра Горбача та Олени Гончаренко.

 

«Не дивлячись на онлайн-формат в цьому році фінал нічим не поступався торішнім офлайн-змаганням. Якість презентацій фіналістів була дуже високою, на рівні матеріалів відомих міжнародних інвестиційних фондів. Ми завжди уважно придивляємося до учасників челенджу і раді в майбутньому бачити їх у нашій команді», - зазначив директор ICU Ventures Роман Нікітов, який увійшов до складу журі конкурсу.

 

«CFA Challenge - це чудова практика для молодих професіоналів, можливість випробувати свої сили в умовах, близьких до реалій інвестиційного бізнесу. Дуже приємно бачити, як з кожним роком студенти підвищують планку аналітики. Не менш радує, що вже вдруге переможцями челенджу стали студенти Київської школи економіки, яку ICU активно підтримує. Це все індикатори того, що наші інвестиції в українську освіту дають свої плоди», - прокоментував засновник ICU Макар Пасенюк.

 

Команда Київської школи економіки представлятиме Україну на рівні країн EMEA (Європа, Близький Схід, Африка) і боротися за можливість вийти на глобальний фінал.

 

Довідка

 

ICU – незалежна фінансова група, що надає брокерські послуги, послуги з управління активами та приватним акціонерним капіталом, а також займається венчурними інвестиціями. Група спеціалізується на ринках Центральної і Східної Європи. Заснована у 2006 році фахівцями з ING, група ICU є лідером з управління активами в Україні. Під її управлінням перебувають активи в розмірі понад 500 млн доларів США.Засновники ICU – Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

 

CFA Soсiety Ukrаine – українська асоціація інвестиційних професіоналів, яка є частиною міжнародного CFA Institute, до якої входять понад 300 інвестиційних професіоналів. Всього CFA Institute об'єднує 170+ тис. учасників в понад 160 країнах світу.

Асоціація працює над впровадженням етичних та професійних стандартів CFA в українській інвестиційній галузі, популяризує кваліфікацію CFA, яка є міжнародним стандартом для професіоналів у сфері інвестицій, та забезпечує своїм учасникам можливості для безперервного професійного розвитку.

Iншi новини