17 березня 2021

EMTA – міжнародна платформа, яка об’єднує світову спільноту інвесторів у ринки, що розвиваються.

ICU ПЕРШОЮ В УКРАЇНІ ПРИЄДНАЛАСЯ ДО АСОЦІАЦІЇ ТРЕЙДЕРІВ РИНКІВ, ЩО РОЗВИВАЮТЬСЯ (EMTA)

Фінансова група ICU стала першим членом Асоціації трейдерів ринків, що розвиваються (Emerging Markets Traders Association – EMTA) з України.

 

EMTA – міжнародна платформа, яка об’єднує світову спільноту інвесторів у ринки, що розвиваються, сприяє розвитку ринків капіталу перехідних економік, відслідковує зміни ринкових практик, готує аналітичні огляди та проводить тематичні події міжнародного рівня.

 

Членами асоціації, зокрема, є такі потужні світові гравці як Bank of America, Credit Suisse, Deutsche Bank, Goldman Sachs, Bloomberg, Citi та інші. З повним списком членів EMTA можна ознайомитися на сайті.

 

«Ми раді стати першим членом EMTA з України та одним з небагатьох – у регіоні Центрально-Східної Європи. Це частина нашої постійної роботи з просування України як інвестиційного напрямку на світовій мапі. З нетерпінням чекаємо на співпрацю з членами EMTA та готові запропонувати їм наші 15+ років експертизи на ринках, що розвиваються, та за їх межами. Наше регіональне лідерство в галузях управління активами, брокерських послугах та інвестиційному консалтингу робить нас ефективними представниками України на міжнародних ринках капіталу», – підкреслив засновник групи ICU Макар Пасенюк.

 

Нещодавно ICU була визнана кращою компанією України в галузі ринку капіталів та інвестиційного консалтингу за версією Euromoney.

 

 У 2020 році компанія отримала премії «Кращий брокер» і «Краща компанія з управління активами» за версією Global Banking & Finance Review, а також здобула нагороди за краще управління активами та краще корпоративне управління в регіоні Центрально-Східної Європи від журналу Institutional Investor.

 

Довідка.

 

ICU – незалежна фінансова група, що надає брокерські послуги, послуги з управління активами і приватним акціонерним капіталом, а також займається венчурними інвестиціями. Група спеціалізується на ринках Центральної та Східної Європи.

 

Заснована у 2006 році фахівцями з ING, група ICU є лідером з управління активами в Україні. Під її управлінням перебувають активи в розмірі понад 500 млн доларів США.

 

Засновники ICU – Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

Iншi новини