1 квітня 2021

Стратегія фонду спрямована на отримання вищого рівня прибутку, порівнюючи з індексом S&P 500

ICU ПОЧИНАЄ РОЗМІЩЕННЯ ФОНДУ GLOBAL EQUITY INDEX, ЩО ІНВЕСТУЄ В ETF

Група ICU починає розміщення закритого кваліфікаційного пайового інвестиційного фонду акцій (ЗКПІФ) «АЙСІЮ Глобал Еквіті Індекс» (ICU Global Equity Index) з розміром емісії 130 млн грн. У березні Національна комісія з цінних паперів і фондового ринку прийняла рішення про відповідність фонду вимогам щодо розміру активів.

 

Через ICU Global Equity Index фізичні та юридичні особи можуть інвестувати в біржові індексні фонди – Exchange-Traded Funds (ETF) різних секторів економіки, зокрема, NASDAQ і S&P 500, а також інші індекси: золота, галузі охорони здоров'я, споживчих компаній та компаній азійського регіону.

 

Стратегія фонду спрямована на отримання вищого рівня прибутку, порівнюючи з провідним глобальним індексом S&P 500, до якого входять акції найуспішніших американських компаній, як-от Apple, Microsoft, Amazon, Facebook тощо.

 

«Ми спостерігаємо збільшення інтересу українців не тільки до локальних, а й до закордонних інструментів, тому створили індексний фонд у валюті для довгострокових інвестицій. Маючи великий досвід роботи на міжнародних ринках, ICU пропонує інвесторам вкладати кошти в іноземні фінансові інструменти через український фонд», – повідомив керуючий активами групи ICU в Україні Григорій Овчаренко.

 

За його словами, тестування стратегії фонду підтвердило її ефективність. Зокрема, ретроспективні результати фонду за останні 15 років (з урахуванням кризових періодів) більш ніж удвічі перевищили бенчмарк – прибутковість S&P 500.

 

Група ICU управляє найбільшими в Україні інвестиційними та пенсійними фондами, що налічують понад 117 тисяч учасників.

 

Довідка.

 

Група ICU – незалежна фінансова група, що надає брокерські послуги, послуги з управління активами та приватним акціонерним капіталом, а також займається венчурними інвестиціями. Група спеціалізується на ринках Центральної та Східної Європи.

 

Заснована в 2006 році фахівцями з ING, група ICU є лідером з управління активами в Україні. Під її управлінням перебувають активи в розмірі понад 500 млн доларів США.

 

Засновники ICU – Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

 

У 2020 році міжнародне видання Global Banking & Finance Review визнало ICU «Кращою компанією з управління активами» в Україні, а журнал International Investor – кращою компанією з управління активами в регіоні Центральної та Східної Європи.

Iншi новини