8 вересня 2021

Revenue Grid неодноразово входила до переліків кращих стартапів та продуктових компаній України

ICU ІНВЕСТУВАЛА В УКРАЇНСЬКУ ПЛАТФОРМУ АВТОМАТИЗАЦІЇ ТА УПРАВЛІННЯ ПРОДАЖАМИ REVENUE GRID

Венчурний фонд ICU Ventures, що входить до складу групи ICU, інвестував в українську продуктову компанію Revenue Grid, яка займається розробкою платформи з управління та автоматизації продажів. Інвестором в рамках $20-мільйонного раунду RevenueGrid виступив також американський фонд W3 Capital.

 

SaaS (Software-as-a-service) платформа компанії дає клієнтам можливість автоматизувати продажі, зробити їх максимально прозорими і керованими, а також пропонує оптимальні стратегії управління операціями на основі штучного інтелекту. Revenue Grid, яка раніше називалася Invisible.io (InvisibleCRM), неодноразово входила до переліків кращих стартапів та продуктових компаній України. В офісах Revenue Grid в США і Україні працює понад 170 людей.

 

«RevenueGrid вже комерційно успішна у розвинутій, конкурентній сфері, але вони не зупиняються на досягнутому. Компанія розвиває нові продукти та найголовніше – гнучко адаптується під зміни ринку та створює нові ніші на ньому. Компанія «навчає» ринок, відкриваючи нові можливості для своїх клієнтів та створюючи для них конкурентні переваги», - відзначив Роман Нікітов, керівник ICU Ventures.

 

На сьогодні у компанії понад 1,200 прямих клієнтів, зокрема, Hilton, Western Union, Moody's, TripAdvisor, Red Cross та ін. Крім того, платформою Revenue Grid користуються понад 20,000 клієнтів через партнерства з глобальними CRM-вендорами SAP, Oracle, Salesforce, Microsoft і іншими.

 

«Успіх RevenueGrid на глобальних ринках - заслуга виключно нашої команди, і цей раунд ми плануємо інвестувати в її масштабування», - коментує Влад Воскресенський, СЕО Revenue Grid.

 

Сума інвестиції ICU Ventures не розголошується.

 

Довідка.

 

ICU Ventures – венчурний фонд з центральним офісом в Києві, який інвестує в технологічні компанії з країн, що розвиваються, по всьому світу. Фокусуючись на допомозі амбітним засновникам у побудові глобального бізнесу, ICU Ventures інвестує на пізньому посівному етапі та раунді "А".

 

ICU Ventures є частиною ICU, незалежної фінансової групи з управління активами, заснованої у 2006 році фахівцями з ING. ICU є однією з найбільших і найбільш диверсифікованих компаній, що керують активами в Центральній і Східній Європі, та інвестує в різні стратегії, включаючи венчурні та інфраструктурні напрямки, а також проблемну заборгованість.

Iншi новини