16 липня 2020

Augmented Pixels – чергова компанія з українським корінням, в яку інвестувала ICU.

ICU ІНВЕСТУВАЛА В УКРАЇНСЬКОГО РОЗРОБНИКА НАВІГАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ AUGMENTED PIXELS

 

Група ICU розширила своє венчурне портфоліо, інвестувавши в компанію Augmented Pixels, яка займається розробками у сфері навігації, цифрової картографії та віртуальної/доповненої реальності.

 

Зокрема, технології Augmented Pixels дозволяють  роботам автономно орієнтуватися у просторі в умовах, де неможлива GPS-навігація. Розробки компанії у сфері одночасної локалізації та картографування (англ. simultaneous localization and mapping — SLAM) дозволяють створювати 3D-мапу та орієнтуватися у невідомому просторі через смартфон чи AR/VR-пристрої (indoor navigation).

 

«Augmented Pixels вже має солідний досвід на ринку та перспективний продукт, який розв'язує важливу практичну проблему, - це саме те, що ми шукаємо в компаніях», - відзначив Роман Нікітов, керівник ICU Ventures, венчурного підрозділу групи ICU.

 

«Під час пандемії COVID-19 багато компаній звільняють класних програмістів. Ми вирішили більш агресивно розвиватись та розробити нові продукти, тому залучили додаткове фінансування. Весь процес зайняв менш як місяць - я приємно здивований професійністю та проактивністю команди ICU», - відзначив Віталій Гончарук, CEO Augmented Pixels.

 

Сума інвестиції не повідомляється.

 

Augmented Pixels – ще одна компанія з українським корінням, в яку інвестувала ICU. Раніше ICU долучилася до фінансування таких відомих стартапів як Petcube, Apostera, 3DLook, Hideez та Respeecher.

 

«Кожна нова історія успіху української компанії підвищує авторитет українського венчурного ринку й робить нас помітнішими на світовій мапі. Це одна з наших цілей, як стратегічного інвестора в цьому регіоні», - підкреслив Роман Нікітов.

 

___

 

ICU Ventures - венчурний фонд з центральним офісом в Києві, який інвестує в технологічні компанії з українським та східноєвропейським корінням. Фокусуючись на допомозі амбітним засновникам в побудові глобального бізнесу, ICU Ventures інвестує на пізньому посівному етапі і раунді "А".

 

ICU Ventures є частиною ICU Group, незалежної фінансової групи з управління активами, заснованої в 2006 році фахівцями з ING. ICU є однією з найбільших і найбільш диверсифікованих компаній, що керують активами в Центральній і Східній Європі, та інвестує в різні стратегії, включаючи венчурні і інфраструктурні напрямки, а також проблемну заборгованість.

Iншi новини