17 грудня 2021

Це вже дванадцята книга у серії #ICUbooks, але перша - в аудіо-форматі.

ГРУПА ICU ВИПУСТИЛА ПЕРШУ АУДІОКНИГУ В СЕРІЇ ICU BUSINESS BOOKS

Багатолітній освітній книжковий проект фінансової групи ICU під назвою ICU Business Books розширюється в напрямок аудіоконтенту і починає співпрацю з аудіокнигарнею Абук з озвучення бізнес літератури. Особливістю цієї ініціативи ICU є її невід'ємна благодійна складова. Усі доходи від продажу книг будуть перераховуватися у Благодійний фонд "Таблеточки"*.

 

Першою озвученою книгою у рамках даного проекту є бестселер "Принципи" авторства мільярдера Рея Даліо. Це вже дванадцята книга у серії #ICUbooks, але перша - в аудіо-форматі.

 

"Ми давно хотіли об’єднати різні напрямки нашої благодійної діяльності. Ми багато років підтримуємо "Таблеточки" і також багато років робимо ICU Business Books – спонсоруємо переклад світових бізнес бестселерів на українську мову та видання цих книг в Україні. Тепер же ми розробили механізм, який дозволить усім нашим працівникам, друзям, знайомим, клієнтам і просто читачам бути на 100% упевненими: логотип ICU Business Books на аудіокнизі означає, що левова частка вартості придбаної аудіокниги перераховується у Фонд "Таблеточки", — зазначив Костянтин Стеценко, засновник ICU.

 

"Професійно записані аудіокниги — це можливість постійно розвиватися в темпі сучасного життя, читати в зручному режимі, в будь-якому місці. Ми вдячні ICU й "Таблеточкам" за підтримку й партнерство, а ще — за те, що так само зручно й не втрачаючи темпу життя можна допомагати іншим. Це не перший благодійний проект для Абук, і ми сподіваємося, що до такої співпраці долучатимуться й інші партнери. Системне спонсорство створення аудіокниг в Україні тільки починається, і ми раді, що ICU стало одним із першопрохідців у цьому напрямку", — коментує Марія Помазан, директорка Абук.

 

"Ми вдячні нашим партнерам ICU та Абук. Цей проект доводить, що допомагати — легко. Просто слухаючи аудіокниги, користувачі Абук допомагають дітям долати рак! Завдяки таким ініціативам ще більше людей підтримують онкохворих дітей у зручний та приємний спосіб, а отже розвивається й культура благодійництва в Україні", — зазначає Євгенія Ноговіцина, директорка департаменту фандрейзингу благодійного фонду "Таблеточки".

 

Довідка про проект ICU Business books

ICU започаткувала видавничий проект ICU Business Books навесні 2015 року.

Його ідея полягає у виданні книг з бізнесу та економіки, які, на думку експертів ICU, заслуговують на увагу широкої читацької аудиторії України. Це так звані must-read titles (книжки для обов'язкового прочитання), що отримали міжнародні відзнаки або мають істотний вплив на світову аудиторію – офіційних осіб, бізнес-спільноту та широке коло економічних суб'єктів. Авторами таких книг переважно є західні економісти та бізнесмени, які публікують свої роботи англійською мовою. Аудиторія України не отримувала вчасно інформацію про ці новинки і залишалась поза провідною інтелектуальною економічною течією. Тому керівництво групи ICU вирішило усунути цю прогалину.

 

Довідка про ICU

Група ICU – незалежна фінансова група, що надає брокерські послуги, послуги з управління активами і приватним акціонерним капіталом. Група також займається венчурними інвестиціями. Географія інтересів ICU – ринки, що розвиваються в усьому світі.

Під управлінням групи перебувають активи в розмірі понад $500 млн.

Засновники ICU – Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

 

Довідка про Абук

Абук — українське аудіовидавництво і мобільна платформа для iOS і Android, де присутні аудіоверсії книг більшості вітчизняних видавництв: від класики і дитячої літератури до нонфікшн-бестселерів і художніх "аудіофільмів" із саунд-дизайном, подкастів і аудіолекцій. Мобільний додаток був запущений у квітні 2019р. Станом на грудень 2021 Абук має більше 160 000 зареєстрованих користувачів (близько 20% — з-поза меж України), у додатку розміщено понад 400 аудіокниг. У травні 2021 Абук увійшов до ТОП-3 найкращих аудіовидавництв світу за версією London Book Fair.

 

Довідка про БФ Таблеточки

"Таблеточки" — благодійний фонд, який понад 10 років допомагає онкохворим дітям в Україні. Фонд працює в чотирьох напрямках: адресна допомога сім’ям, системна допомога дитячим онковідділенням, захист прав дітей і професійний розвиток медичного персоналу. За час роботи фонду понад 5500 сімей отримали адресну допомогу.

 

* за винятком вартості авторських прав Рея Даліо і видавництва КМ Букс, яке випустило український переклад книги.

 

Iншi новини