4 січня 2023

Відтепер українці можуть придбати військові облігації в Дії через ICU Trade

ГРУПА ICU ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ПРОДАЖУ ВІЙСЬКОВИХ ОБЛІГАЦІЙ ЧЕРЕЗ ДІЮ

Фінансова група ICU інтегрувала свою платформу торгівлі державними облігаціями ICU Trade з державним застосунком Дія. Про це повідомляє пресслужба групи.

 

Відтепер українці можуть придбати військові облігації онлайн в Дії через ICU Trade, підтримати воєнний бюджет України та зберегти заощадження. 

 

Група ICU – найбільший брокер державних облігацій в Україні впродовж останнього десятиліття. У 2022 році ICU була визнана найкращою компанією України на ринку капіталу та у сфері управління інвестиціями за версією міжнародного видання Euromoney.

 

«Ми були першими, хто запустив онлайн продаж військових облігацій на початку війни й щодня працюємо над популяризацією державних цінних паперів серед українців. Відсьогодні кожен, хто має Дію, може купувати за допомогою нашої компанії й переконатися, що інвестувати в Перемогу України не складніше й більш вигідно, аніж відкрити депозит в банку», - відзначила заступниця директора ICU Євгенія Грищенко.

 

В Дії ICU пропонуватиме військові облігації зі ставками від 11.5% до 19% річних в гривні в залежності від їх доступності на ринку.

 

В компанії уточнили, що через ICU українці не лише можуть придбати військові облігацій напряму в Дії, а й отримують доступ до всіх додаткових переваг ICU Trade. Зокрема на платформі можна придбати й інші державні облігації, достроково продати облігації, отримати всі необхідні супровідні документи, індивідуальні консультації та ексклюзивну аналітику від ICU.

 

«Військові облігації — потужний  інструмент підтримки економіки України та наших військових, — говорить Мстислав Банік, керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України. — Ми продовжуємо розвивати послугу купівлі військових облігацій в застосунку Дія у кілька кліків. Дія не продає облігації самотужки — застосунок є майданчиком для користувачів Дії та партнерів. Сьогодні ми розширили коло наших партнерів й відтепер у Дії користувачі можуть придбати військові облігації також через ICU».

 

Технічну інтеграцію ICU Trade в Дію допомогла реалізувати українська IT-компанія Auxility.