21 червня 2021

Євгенія очолює департамент брокерського обслуговування клієнтів ICU з 2017 року

ЄВГЕНІЯ ГРИЩЕНКО СТАЛА ГОЛОВОЮ РАДИ ПАРД

Євгенія Грищенко, керівниця департаменту брокерського обслуговування клієнтів групи ICU, обрана головою Ради Професійної асоціації учасників ринків капіталу і деривативів (ПАРД). Відповідне рішення ухвалене загальними зборами членів ПАРД 18 червня 2021 року.

 

Посада передбачає участь в управлінні ПАРД, і, зокрема, представництво інтересів Асоціації у відносинах з державними органами та іншими організаціями.

 

Професійна Асоціація учасників ринку капіталу і деривативів (ПАРД) - об'єднання на фондовому ринку України. ПАРД заснована в 1996 році та представляє інтереси всіх вітчизняних депозитарних установ і торговців цінними паперами.

 

Довідка

 

Євгенія Грищенко - керівниця департаменту брокерського обслуговування клієнтів групи ICU. Компанія вже понад 10 років є найбільшим торговцем ОВДП на українському ринку та визнана лідером ринку капіталів України у 2021 році за версією Euromoney.

 

Євгенія має понад 13 років досвіду роботи на фондовому ринку України, з яких понад 10 – на керівних посадах. Розпочала свою професійну діяльність у 2008 році в компанії «Український Фондовий Центр» (UFC) як спеціаліст із продажу цінних паперів. У кінці 2008 року перейшла на посаду начальника відділу продажів та очолювала напрям із торгівлі борговими цінними паперами.

 

У 2013 році Євгенія приєдналася до команди торговельного підрозділу ICU. З початку 2017 року очолила департамент брокерського обслуговування клієнтів. Під керівництвом Євгенії компанія запустила першу в Україні онлайн-платформу з торгівлі ОВДП в реальному часі – ICU Trade.

Iншi новини