15 березня 2022

ICU забезпечує понад 30% від усіх біржових продажів військових ОВДП

ЧЕРЕЗ ICU TRADE УКРАЇНЦІ ІНВЕСТУВАЛИ ПОНАД 100 МЛН ГРН У ВІЙСЬКОВІ ОБЛІГАЦІЇ

Клієнти ICU придбали через онлайн-платформу ICU Trade військові ОВДП на суму понад 100 млн грн. Ці дані враховують покупку військових облігацій як юридичними, так й фізичними особами.

 

«За тиждень ми опрацювали близько 1 000 заявок від клієнтів. Ще не менше 2 000 патріотичних інвесторів готові допомагати країні, і ми активно працюємо над підключенням їх до ICU Trade. Колектив ICU безперервно працює над тим, щоб дати можливість придбати облігації якомога більшій кількості інвесторів. Ми вдячні кожному за таку участь у підтримці держбюджету та ЗСУ», – прокоментував Костянтин Стеценко, засновник ICU.

 

ICU не заробляє на торгівлі військовими облігаціями. Комісії торговця та депозитарної установи для інвесторів в ці папери через ICU Trade відсутні. Навпаки, група направила власні кошти на створення інфраструктури для торгівлі військовими ОВДП і закликає всіх, хто має можливість, інвестувати в ці папери, тим самим допомагаючи своїй країні. Встановлена ​​Міністерством Фінансів України ставка за військовими ОВДП – 11%, термін погашення - 01.03.2023. 

 

Після значного спрощення вимог НКЦПФР до процедури реєстрації клієнтів, відкрити рахунок та придбати цінні папери може кожен охочий у кілька кліків, деталі – на сайті.

 

За даними українських фондових бірж, на сьогодні ICU забезпечує понад 30% від усіх біржових продажів військових ОВДП за об’ємом угод та понад 60% - за кількістю.

 

Довідка.

 

Група ICU – незалежна фінансова група, що надає брокерські послуги, послуги з управління активами та приватним акціонерним капіталом, а також займається венчурними інвестиціями. Географія інтересів групи – ринки, що розвиваються.

 

ICU є лідером з управління активами в Україні. Засновники ICU – Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

Iншi новини