- Торговельні операції
- Всі продукти
- Безпоставкові валютні форварди
- Депозитарна установа
- Страховим компаніям
Засновник міжнародної фінансової групи ICU Макар Пасенюк обраний співголовою Ради директорів Київської школи економіки.
Посада передбачає активну участь в управлінні школою і ведення важливих стратегічних проектів університету. Зокрема, Макар Пасенюк буде очолювати напрямок фандрейзингу Школи.
"Наша мета - університет, який дає освіту міжнародного рівня в Україні. Ми хочемо бачити все нові й нові історії успіху студентів Київської Школи економіки, зростання їх конкурентоспроможності та популярності на ринку праці.
Паливо, яке дає університету розвиватися, - це прозоре і надійне фінансування. Як інвестиційний банкір з понад 20-річним досвідом, я докладу максимум зусиль, щоб Школа рухалася вперед, а інвестиції спонсорів в українську освіту давали країні наочний результат", - зазначив Макар Пасенюк.
Президент Київської школи економіки Тимофій Милованов зазначив, що нове призначення - один з кроків до посилення корпоративного управління Школою.
Нагадаємо, що Макар Пасенюк увійшов до ради директорів Київської школи економіки в листопаді 2019 року. ICU з 2017 року є стратегічним партнером і одним з основних спонсорів KSE.
Довідка.
Макар Пасенюк - сертифікований фінансовий аналітик CFA, випускник бакалаврату бізнес-адміністрування в Міжнародному християнському університеті й магістр управління міжнародним бізнесом Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Також має диплом Stanford Graduate School of Business за фахом Executive Leadership Development. Кар'єру починав у київському офісі британського банку Caspian Securities. Потім майже десятиліття пропрацював у відділі корпоративних фінансів ING в Києві й Лондоні, а також став керуючим ING Bank Ukraine. У 2006 разом з партнерами з ING банку заснував ICU.
ICU сьогодні - міжнародна фінансова група, яка управляє $500 млн активів в Україні й за кордоном. Команда Макара Пасенюка - один з лідерів за обсягом реалізованих угод по злиттю і поглинанню компаній (понад $ 1 млрд). Реалізовані проекти по реструктуризації корпоративної заборгованості складають близько $ 3 млрд, а реструктуризації зовнішнього держборгу України - $ 2.7 млрд.
Рада директорів - основний керівний орган Київської школи економіки. Рада щорічно визначає пріоритети і затверджує стратегічні напрямки розвитку школи. Співголовами Ради також призначені головна економістка Dragon Capital Олена Білан і партнер McKinsey & Company Олександр Кравченко.