28 травня 2015

ГРУПУ ICU ВИЗНАНО НАЙКРАЩИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ УКРАЇНИ

Групу ICU визнано переможцем Cbonds Awards CIS-2015 в номінації «Найкращий інвестиційний банк України», повідомило ІА Cbonds. Церемонія нагородження відбулася в Баку у межах ХІІ Облігаційного конгресу країн СНД в Балтії. 

ICU також перемогла у номінації  «Найкращий sales на ринку України», засвідчив цим звання лідера у сегменті торгівлі цінними паперами, яке утримує вже п’ять років поспіль. 
Окрім цього, ICU визнано переможцем у номінації «Найкраща аналітика фінансових ринків України». 
«Нам дуже приємно вкотре отримати таку високу оцінку від учасників ринку. Таке визнання свідчить про високу якість наших послуг та продуктів», — сказав управляючий директор групи ICU Костянтин Стеценко.  
«Відповідно до нашого опитування, більшість учасників ринку, що взяли участь в опитуванні, визнали групу ICU лідером серед інвестбанків одразу у трьох номінаціях. І це нікого не здивувало, адже ICU вже котрий рік поспіль утримує позиції лідера на ринку», — сказав Сергій Ляшенко, керівник проекту  Cbonds.Info (Україна, Польща, СНД, Балтія).
Cbonds Awards CIS — щорічна премія для учасників боргового ринку. Переможців було визнано за результатами опитування, що проводилося на сайті Cbonds з 6 до 17 квітня.  

Iншi новини